Central Bohemia Cup 2018 – po 9. turnaji

Central Bohemia Cup 2018 - po 9. turnaji

Turnaje Central Bohemia CUPu 2018 - Ořech

Svědek - Světový den koulí - 10. 3. 2018 - VÝSLEDKY

21. Prvomájové koule Barona Prášila - 28. 4. 2018 - VÝSLEDKY

Přístavní turnaj piráta Morgana - 29. 4. 2018 - VÝSLEDKY

Golden Prague Cup - 22. 9. 2018 - VÝSLEDKY

22. Přimrzlé koule - 1. 12. 2018 - PŘIHLÁŠKY

Turnaje Central Bohemia CUPu 2018 - Loděnice

Nakashi Cup - 24. 3. 2018 - VÝSLEDKY

Karlův jarní pohár - 12. 5. 2018 - VÝSLEDKY

Memoriál CdP Loděnice - 16. 6. 2018 - VÝSLEDKY

GEKON - "O křišťálovou tašku" - 25. 8. 2018 - VÝSLEDKY

O Pohár CdP Loděnice - 6. 10. 2018 - VÝSLEDKY

Průběžné pořadí k 15. 11. 2018 - před posledním turnajem

 

POŘADÍ BODY PŘÍJMENÍ JMÉNO KLUB
1 210 Mrázek Petr PC Kolová
2 165 Mrázková Sylva PC Kolová
3 137 Froněk Jiří CdP Loděnice
4 133 Froňková Blanka PC Sokol Lipník
5 132 Vorel Jan Petank Club Praha
6 126 Morávek Petr PC Sokol Lipník
7 125 Marhoul Jan CdP Loděnice
8 117 Konšel Jakub POP Praha
9 116 Nagy Radim CdP Loděnice
10 115 Palas Pavel UBU Únětice
11 111 Mitkovová Hana SKP Kulová osma
12 111 Zátka Miloslav SKP Kulová osma
13 109 Vedralová Kateřina Petank Club Praha
14 104 Malá Margita FRAPECO
15 103 Řehoř Miroslav FRAPECO
16 101 Krejčín Leoš SKP Kulová osma
17 101 Krejčínová Lenka SKP Kulová osma
18 100 Vyoral Hynek Sokol Kostomlaty
19 97 Beranová Pavla PC Sokol Lipník
20 97 Froňková Kateřina PC Sokol Lipník
21 95 Ondryáš Jiří FRAPECO
22 93 Vaníčková Alena Sokol Kostomlaty
23 91 Koreš Jiří st. HAVAJ CB
24 89 Dlouhá Ivana Club Rodamiento
25 86 Zikmunda Vojtěch PC Mimo Done
26 83 Holoubek Pavel SK Pétanque Řepy
27 82 Šplechtová Dana Sokol Kostomlaty
28 81 Kunert Vladimír PCP Lipník
29 80 Beránek Miroslav PC Kolová
30 80 Vaňková Zhi Jing PC Sokol Velim
31 79 Lapihuska Milan st. SK Sahara Vědomice
32 78 Kára Jan PC Mimo Done
33 77 Brázda Vladimír 1.KPK Vrchlabí
34 77 Michálek Ivo Carreau Brno
35 77 Pastorek Jaroslav SK Pétanque Řepy
36 77 Žárský Kamil POP Praha
37 77 Fereš Pavel PK 1293 Vojnův Městec
38 77 Preuss Ondřej POP Praha
39 75 Habásko Michal ml. AURA Havlíčkův Brod
40 74 Kamaryt Josef Club Rodamiento
41 73 Tomášková Dana UBU Únětice
42 73 Radoušová Jana PK Osika Plzeň
43 72 Michálek Tomáš Carreau Brno
44 72 Koreš Jiří ml. HAVAJ CB
45 71 Horáček Jindřich PC Kolová
46 71 Chmelařová Yvetta SKP Kulová osma
47 71 Mrázová Eva PK Osika Plzeň
48 71 Špitálský Milan PK Osika Plzeň
49 69 Sjögren Magda SKP Kulová osma
50 69 Felčárek Jaroslav FRAPECO
51 68
Schwede Detlef, Chemnitz, Něme
52 68 Demčíková Jiřina SK Sahara Vědomice
53 67 Kulhánek Milan SK Sahara Vědomice
54 63 Demčík Milan St. SK Sahara Vědomice
55 63 Bayer Milan UBU Únětice
56 63 Preuss Michal POP Praha
57 61 Ptáček Miroslav SK Pétanque Řepy
58 61 Wonsack, Ingo, Švýcarsko
59 60 Šedivý Zdeněk FRAPECO
60 58 Novotný Vladimír PCP Lipník
61 58 Sládková Hana 1. KPK Vrchlabí
62 58 Štěpánek Petr 1. KPK Vrchlabí
63 58 Kauca Jindřich PC Kolová
64 57 Pachla Pavel AURA Havlíčkův Brod
65 57 Lukáš Petr PLUK Jablonec
66 57 Lukášová Jana PLUK Jablonec
67 56 Chocholouš Ladislav PK Sezemice
68 56 Tyrol Pavel CdP Loděnice
69 56 Bayerová Hana UBU Únětice
70 54 Dušáková Hedvika SKP Kulová osma
71 54 Lhoták Jaroslav SKP Kulová osma
72 54 Pilát Petr SKP Kulová Osma
73 52 Kraus Jaroslav PC LEAP
74 52 Čermák Jiří CdP Loděnice
75 51 Zikmunda Martin PC Mimo Done
76 51 Louda Vladimír PC Sokol Lipník
77 50 Chocholouš Ondřej PK Sezemice
78 50 Čihák Josef PCP Lipník
79 49 Hulec Zdeněk Bowle 09 Klatovy
80 49 Hůrka Jindřich Bowle 09 Klatovy
81 48 Busk, John, Dánsko
82 48 Glaser Vladimír C.T.P. Club Ořech
83 48 Šebek Viktor 1. KPK Vrchlabí
84 48 Bílek Vojtěch 1. KPK Vrchlabí
85 45 Bím Luboš 1. KPK Vrchlabí
86 45 Bímová Alena 1. KPK Vrchlabí
87 45 Dostál Pavel Petank Club Praha
88 45 Radechovský Milan PC Mimo Done
89 44 Pastorková Eva SK Pétanque Řepy
90 44 Korešová Alena HAVAJ CB
91 44 Fafek Petr PC Sokol Lipník
92 43 Hladík Jaroslav SK Pétanque Řepy
93 43 Srnský Lubomír 1. KPK Vrchlabí
94 42 Vignolo Phillipe Petank Club Praha
95 42 Procházka Josef SK Pétanque Řepy
96 42 Lapihuska Milan ml. SK Sahara Vědomice
97 41 Maňák Jan
98 41 Vondrouš David CdP Loděnice
99 41 Novotný Karel CdP Loděnice
100 41 Vavrovič Petr ml. PC Sokol Lipník
101 40 Hodboď Pavel Carreau Brno
102 40 Slobodová Veronika Carreau Brno
103 40 Lauche Stefan
104 40 Aouissi Fethi
105 40 Weigel Stephan
106 39 Boubínová Vendula Petank Club Praha
107 39 Pflimpflová Alexandra UBU Únětice
108 38 Šoustková Eva PC LEAP
109 38 Lukáš Vojtěch PLUK Jablonec
110 38 Palicová Markéta PLUK Jablonec
111 37 Borovičková Eliška SKP Kulová osma
112 37 Přibyl Miloš SK Sahara Vědomice
113 37 Michálek Jan Carreau Brno
114 36 Froněk Jiří ml. Petank Club Praha
115 36 Klír Tomáš Petank Club Praha
116 35 Hodboďová Romana POP Praha
117 35 Škorničková Jaroslava Sokol Kostomlaty
118 35 Zikmunda Matěj PC Mimo Done
119 34 Lenhartová Ivana SKP Kulová osma
120 34 Slapnička Václav SKP Kulová osma
121 33 Gunilla Ahlbin, Sweden
122 33 Kerstin Jonsson
123 33 Nepomucký Jaroslav Spolek Park Grébovka
124 33 Adler Gerald
125 33 Friedel Sabine
126 33 Tschintscharadse Tom
127 32 Svoboda Jan PCFT Sokoleč
128 32 Gorroňo López Rubi PC Sokol Lipník
129 31 Horálek Jiří PCP Lipník
130 31 Kremlík Miroslav Spolek Park Grébovka
131 31 Kacerovský Ivo PC Kolová
132 30 Glaserová Dana C.T.P. Club Ořech
133 30 Hulec Michal ml. Bowle 09 Klatovy
134 30 Joan Nolfi, Danmark
135 30 Mika Nolfi
136 30 Zdobinský Michal ml. PC Sokol Lipník
137 30 Janeček Robert HRODE Krumsín
138 29 Dušková Blanka
139 29 Fukal Milan JAPKO
140 29 Husáková Petra FRAPECO
141 29 Leiský Leander C.T.P. Club Ořech
142 29 Skopal Martin Kulový Blesk Olomouc
143 29 Matuška Vladimír Orel Řečkovice
144 29 Hytych Petr CdP Loděnice
145 29 Skala Petr PC Sokol Velim
146 29 Černý Vojtěch PC Sokol Velim
147 29 Klouda Aleš PC Sokol Velim
148 28 Gun Heidenreich
149 28 Henk Docter, Holandsko
150 28 Christer Petersson, Sweden
151 28 Janoš Jiří FRAPECO
152 28 Jesper Rye, Danmark
153 28 Kotúčová Soňa Petank Club Praha
154 28 Mach Roman Lesklé koule - 1. PC Líšnice
155 28 Paul Wagenaar, Holandsko
156 28 Žůrek Luděk
Lesklé koule - 1. PC Líšnice
157 27 Gazdíková Jiřina SK Pétanque Řepy
158 27 Vaníček Rudolf Sokol Kostomlaty
159 27 Kutý Tomáš SKP Hranice - Valšovice
160 27 Dzúrik Michal Slovensko
161 27 Hůrková Jindra Bowle 09 Klatovy
162 27 Škopek Martin PC Sokol Velim
163 26 Tomík
164 26 Hanák David Orel Řečkovice
165 26 Cimala Jakub Orel Řečkovice
166 26 Christov Christo SK Pétanque Řepy
167 26 Christovová Irena SK Pétanque Řepy
168 26 Zderadička Jiří CdP Loděnice
169 26 Víchová Zuzana CdP Loděnice
170 26 Kaplánek František HRODE Krumsín
171 25 Mráz Václav PK Osika Plzeň
172 25 Špiclová Adéla PK Osika Plzeň
173 25 Červenková Andrea SK Sahara Vědomice
174 24 Hobža Vladimír Club Rodamiento
175 24 Berkyová Eva Petank klub Praha
176 23 Beránek ml. Josef PK Sezemice
177 23 Beránek st. Josef PK Sezemice
178 23 Chmelař Ivo SKP Kulová osma
179 23 Plachý Pavel PC Mimo Done
180 23 Smieško
181 23 Szitányiová Mária SK Pétanque Řepy
182 23 Horáčková Simona SK Sahara Vědomice
183 23 Krassa Roman PC Egrensis
184 23 Kuchler Josef PC Egrensis
185 22 Dědina Martin POP Praha
186 22 Fatka Stanislav ml. CdP Loděnice
187 22 Škoda Petr
188 21 Kubánek Michal PC Mimo Done
189 21 Malá Zuzana SKP Kulová Osma
190 21 Moos Dan
191 21 Škandera Petr
192 20 Busk, Helle, Dánsko
193 20 Dick de Deugd, Holandsko
194 20 Gunilla Petersson
195 20 Hans Tijssen, Holandsko
196 20 Christer Gyllander, Sweden
197 20 Kurzweilová Brigit juniorka
198 20 Malý Tomáš PC Sokol Velim
199 20 Pinkasová Marie Club Rodamiento
200 20 Vítovcová Karolína Bowle 09 Klatovy
201 20 Lapihuska Robert SK Sahara Vědomice
202 19 Plucar Petr PC Kolová
203 19 Jirkovský Tomáš PK Osika Plzeň
204 19 Kolaříková Josefína SK Pétanque Řepy
205 19 Stender Daniel
206 19 Blechinger Hannes
207 19 Endler Andreas
208 18 Roger Thomas Petank Club Praha
209 18 Kovářová Lucie Bowle 09 Klatovy
210 17 Tesařová Jana SK Pétanque Řepy
211 17 Zeman Josef PC LEAP
212 17 Mikyška Milan SK Sahara Vědomice
213 17 Faltýnek David HRODE Krumsín
214 16 Bruner Karel PC LEAP
215 16 Lill Jacobsen, Dánsko
216 16 Řezník Alois SK Pétanque Řepy
217 16 Teddy Marcel Francie
218 16 Kapeš Roman 1.KPK Vrchlabí
219 16 Broš Oldřich ml. PK 1293 Vojnův Městec
220 15 Stejskal Václav JAPKO
221 15 Fafková Jana PC Sokol Lipník
222 15 Mandíková Sylva PCP Lipník
223 15 Proroková Dana PCP Lipník
224 14 Kot Pavel UBU Únětice
225 14 Kotová Jiřina UBU Únětice
226 14 Piller Tomáš SK Sahara Vědomice
227 14 Žbánek Karel 1. PC Líšnice
228 14 Nováková Mária 1. PC Líšnice
229 14 Přikryl Karel SK Sahara Vědomice
230 13 Bucek Zdeněk 1. KPK Vrchlabí
231 13 Bucek Michal 1. KPK Vrchlabí
232 13 Bílek Daniel 1.KPK Vrchlabí
233 12 Hykl Ondřej Spolek Park Grébovka
234 12 Mach Milan
235 12 Fuksa Petr UBU Únětice
236 11 Brian Henckel, Danmark
237 11 Bukalová Václava Senior tým Praha 1
238 10 Krause Vlastimil PC Sokol Velim
239 10 Petříková Jana PC Sokol Lipník
240 10 Řezníková Marie SK Pétanque řepy
241 9 Nývlt Adam 1. KPK Vrchlabí
242 9 Černý Lukáš
243 9 Černá Alena
244 9 Mazúr Pavel SK Sahara Vědomice
245 8 Paták Jan CdP Loděnice
246 8 Papoušek Vladimír AKSEN Praha
247 8 Mamájová Mája AKSEN Praha
248 8 Škopek Martin FRAPECO
249 6 Čapková Věra
250 6 Ečerová Helena PC LEAP
251 6 Klazarová Vlasta SK Pétanque Řepy
252 6 Lars Bak
253 6 Peter Ellekaer, Denmark
254 6 Rybářová Valerija SK Pétanque Řepy
255 5 Hůrková Lucie Bowle 09 Klatovy
256 4 Anette Ellekaer
257 4 Bauke Veltman, Holandsko
258 4 Dagmar Ripll, Augsburg
259 4 Dvořák Ondřej
260 4 Dvořáková Danuše
261 4 Erik Soerensen
262 4 Flemming
263 4 Groschl Zdeněk SK Sahara Vědomice
264 4 Harry Hugosson
265 4 Inger Rye
266 4 Jiřík Václav SKP Kulová osma
267 4 Jörgen Bo Wind
268 4 Kocourek Pavel SK Sahara Vědomice
269 4 Leiský Martin C.T.P. Club Ořech
270 4 Lill Bak, Danmark
271 4
Marco van Wageningen, Holandsk
272 4 Menčl Marek SK Pétanque Řepy
273 4 Nina Shougaard, Danmark
274 4
Oscar Hofbauer, Augsburg, Něme
275 4 Pavýza Milan SKP Kulová osma
276 4 Prajer Milan SK Pétanque Řepy
277 4
Reinhold Kramer, Augsburg, Něm
278 4 Vlk Pavel POP Praha
279 4 Werner Heidenreich, Sweden
280 4 Brunner Karel PC LEAP
281 2 Anett Wallin, Sweden
282 2 Angela Johansson, Sweden
283 2 Ann-Lis Svensson
284 2 Ann-Marie Svensson
285 2 Benáček Miloš PC Mimo Done
286 2 Brandýský Vladimír PK Sezemice
287 2 Carl Enström , Sweden
288 2 Fridrich Hofbauer, Augsburg, N
289 2 Friedrich Hofbauer, Augsburg,
290 2 Froněk Josef
291 2 Gruber Petr SK Pétanque Řepy
292 2 Hanzen Simon
293 2 Havlín Adam PC Mimo Done
294 2 Hrdinková Naďa
295 2 Chuchla Pavel PC LEAP
296 2 Chvátalová Zuzana Petank Club Praha
297 2 Inger Oskarsson
298 2 Inger Petersson, Sweden
299 2 Jankovský Ondřej Petank Club Praha
300 2 Kjell Ahlbin, Sweden
301 2 Kjell Andersson
302 2 Kučerová Jitka SK Pétanque Řepy
303 2 Lilien Soerensen, Danmark
304 2 Linková Eva
305 2
Maren Hofbauer, Augsburg, Něme
306 2 Michalík Mikuláš Opéra Radotí
307 2 Motejzík Jan
308 2 Musil Josef Sport Kolín
309 2 Musil Pavel Sport Kolín
310 2 Němeček Petr SKP Kulová Osma
311 2 Niller Beck, Dánsko
312 2 Niller Bech, Denmark
313 2 Nils-Olof Johansson
314 2 Petr Kotník
315 2 Pinkas Karel
316 2 Popelková Martina Opéra Radotí
317 2 Ptáček Luboš
318 2 Reinbergrová Václava PCP Lipník
319 2 Rieger Hubert PC Mimo Done
320 2 Rieger František PC Mimo Done
321 2
Rippl Dagmar, Augsburg, Německ
322 2 Rob van Eerden, Holandsko
323 2 Rolf Bonäs
324 2 Sedláčková Hedvika
325 2 Sedláčková Marie PCP Lipník
326 2 Semrád Oldřich
327 2 Smetana Tomáš
328 2 Stefan Svensson, Sweden
329 2 Stig Helmer
330 2 Šternebrg Martin
331 2 Tommy Aberg, Sweden
332 2 Uli Hofbauer, Augsburg, Německ
333 2 Cibulková Jana SK Pétanque Řepy
334 2 Forejtová Hana SK Pétanque Řepy
335 2 Havlínová Věra PC Mimo Done
336 2 Kočandrle Daniel PC Sokol Velim
337 2 Zhilin Dmitry POP Praha
338 2 Bartoš Josef CHRUPEK Chrudim
339 2 Hulec Michal Bowle 09 Klatovy

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *