Central Bohemia Cup 2018 – po 6. turnaji

Central Bohemia Cup 2018 - po 6. turnaji

Turnaje Central Bohemia CUPu 2018 - Ořech

Svědek - Světový den koulí - 10. 3. 2018 - VÝSLEDKY

21. Prvomájové koule Barona Prášila - 28. 4. 2018 - VÝSLEDKY

Přístavní turnaj piráta Morgana - 29. 4. 2018 - VÝSLEDKY

Golden Prague Cup - 22. 9. 2018 - PŘIHLÁŠKY

22. Přimrzlé koule - 1. 12. 2018 - PŘIHLÁŠKY

Turnaje Central Bohemia CUPu 2018 - Loděnice

Nakashi Cup - 24. 3. 2018 - VÝSLEDKY

Karlův jarní pohár - 12. 5. 2018 - VÝSLEDKY

Memoriál CdP Loděnice - 16. 6. 2018 - VÝSLEDKY

GEKON - "O křišťálovou tašku" - 25. 8. 2018 - PŘIHLÁŠKY

O Pohár CdP Loděnice - 6. 10. 2018 - PŘIHLÁŠKY

Průběžné pořadí k 10. 8. 2018 - po 6. turnaji

Soubor s výsledky ZDE

 

POŘADÍ BODY PŘÍJMENÍ JMÉNO KLUB
1 117 Mrázek Petr PC Kolová
2 100 Mrázková Sylva PC Kolová
3 88 Marhoul Jan CdP Loděnice
4 86 Zikmunda Vojtěch PC Mimo Done
5 86 Froňková Blanka PC Sokol Lipník
6 83 Morávek Petr PC Sokol Lipník
7 80 Konšel Jakub POP Praha
8 80 Palas Pavel UBU Únětice
9 80 Beránek Miroslav PC Kolová
10 79 Krejčín Leoš SKP Kulová osma
11 79 Krejčínová Lenka SKP Kulová osma
12 77 Michálek Ivo Carreau Brno
13 76 Froněk Jiří CdP Loděnice
14 72 Michálek Tomáš Carreau Brno
15 72 Kamaryt Josef Club Rodamiento
16 71 Horáček Jindřich PC Kolová
17 67 Kulhánek Milan SK Sahara Vědomice
18 66 Žárský Kamil POP Praha
19 66 Nagy Radim CdP Loděnice
20 65 Lapihuska Milan st. SK Sahara Vědomice
21 64 Ondryáš Jiří FRAPECO
22 62 Vorel Jan Petank Club Praha
23 62 Řehoř Miroslav FRAPECO
24 61 Vyoral Hynek Sokol Kostomlaty
25 60 Chmelařová Yvetta SKP Kulová osma
26 60 Froňková Kateřina PC Sokol Lipník
27 60 Šedivý Zdeněk FRAPECO
28 59 Vedralová Kateřina Petank Club Praha
29 58 Novotný Vladimír PCP Lipník
30 57 Zátka Miloslav SKP Kulová osma
31 57 Mitkovová Hana SKP Kulová osma
32 57 Radoušová Jana PK Osika Plzeň
33 56 Koreš Jiří st. HAVAJ CB
34 56 Chocholouš Ladislav PK Sezemice
35 56 Dlouhá Ivana Club Rodamiento
36 56 Demčíková Jiřina SK Sahara Vědomice
37 54 Demčík Milan St. SK Sahara Vědomice
38 52 Pastorek Jaroslav SK Pétanque Řepy
39 51 Špitálský Milan PK Osika Plzeň
40 51 Mrázová Eva PK Osika Plzeň
41 50 Brázda Vladimír 1.KPK Vrchlabí
42 50 Chocholouš Ondřej PK Sezemice
43 50 Kunert Vladimír PCP Lipník
44 49 Preuss Ondřej POP Praha
45 49 Šplechtová Dana Sokol Kostomlaty
46 49 Zikmunda Martin PC Mimo Done
47 48 Šebek Viktor 1. KPK Vrchlabí
48 48 Busk, John, Dánsko
49 33 Korešová Alena HAVAJ CB
50 46 Sjögren Magda SKP Kulová osma
51 45 Radechovský Milan PC Mimo Done
52 43 Srnský Lubomír 1. KPK Vrchlabí
53 41 Kára Jan PC Mimo Done
54 41 Vondrouš David CdP Loděnice
55 40 Slobodová Veronika Carreau Brno
56 40
Schwede Detlef, Chemnitz, Něme
57 40 Hodboď Pavel Carreau Brno
58 38 Ptáček Miroslav SK Pétanque Řepy
59 37 Borovičková Eliška SKP Kulová osma
60 37 Koreš Jiří ml. HAVAJ CB
61 37 Přibyl Miloš SK Sahara Vědomice
62 37 Pflimpflová Alexandra UBU Únětice
63 37 Vaníčková Alena Sokol Kostomlaty
64 36 Klír Tomáš Petank Club Praha
65 35 Preuss Michal POP Praha
66 35 Hodboďová Romana POP Praha
67 35 Škorničková Jaroslava Sokol Kostomlaty
68 35 Čihák Josef PCP Lipník
69 35 Bílek Vojtěch 1. KPK Vrchlabí
70 34 Slapnička Václav SKP Kulová osma
71 34 Lenhartová Ivana SKP Kulová osma
72 34 Tomášková Dana UBU Únětice
73 33 Wonsack, Ingo, Švýcarsko
74 33 Gunilla Ahlbin, Sweden
75 33 Kerstin Jonsson
76 33 Zikmunda Matěj PC Mimo Done
77 33 Pilát Petr SKP Kulová Osma
78 33 Nepomucký Jaroslav Spolek Park Grébovka
79 33 Malá Margita FRAPECO
80 32 Procházka Josef SK Pétanque Řepy
81 32 Svoboda Jan PCFT Sokoleč
82 32 Beranová Pavla PC Sokol Lipník
83 31 Kremlík Miroslav Spolek Park Grébovka
84 31 Holoubek Pavel SK Pétanque Řepy
85 30 Joan Nolfi, Danmark
86 30 Mika Nolfi
87 30 Zdobinský Michal ml. PC Sokol Lipník
88 29 Leiský Leander C.T.P. Club Ořech
89 29 Kraus Jaroslav PC LEAP
90 29 Fukal Milan JAPKO
91 29 Husáková Petra FRAPECO
92 28 Lapihuska Milan ml. SK Sahara Vědomice
93 28 Paul Wagenaar, Holandsko
94 28 Henk Docter, Holandsko
95 28 Christer Petersson, Sweden
96 28 Gun Heidenreich
97 28 Jesper Rye, Danmark
98 28 Kotúčová Soňa Petank Club Praha
99 28 Vaňková Zhi Jing PC Sokol Velim
100 27 Kauca Jindřich PC Kolová
101 27 Lukáš Petr PLUK Jablonec
102 27 Lukášová Jana PLUK Jablonec
103 27 Vaníček Rudolf Sokol Kostomlaty
104 26 Tyrol Pavel CdP Loděnice
105 26 Louda Vladimír PC Sokol Lipník
106 25 Štěpánek Petr 1. KPK Vrchlabí
107 25 Sládková Hana 1. KPK Vrchlabí
108 25 Lhoták Jaroslav SKP Kulová osma
109 25 Dušáková Hedvika SKP Kulová osma
110 25 Glaser Vladimír C.T.P. Club Ořech
111 25 Mráz Václav PK Osika Plzeň
112 25 Špiclová Adéla PK Osika Plzeň
113 24 Hobža Vladimír Club Rodamiento
114 23 Beránek st. Josef PK Sezemice
115 23 Beránek ml. Josef PK Sezemice
116 23 Chmelař Ivo SKP Kulová osma
117 23 Plachý Pavel PC Mimo Done
118 23 Hytych Petr CdP Loděnice
119 22 Dědina Martin POP Praha
120 21 Kubánek Michal PC Mimo Done
121 21 Felčárek Jaroslav FRAPECO
122 21 Malá Zuzana SKP Kulová Osma
123 21 Čermák Jiří CdP Loděnice
124 20 Fafek Petr PC Sokol Lipník
125 20 Fereš Pavel PK 1293 Vojnův Městec
126 20 Pachla Pavel AURA Havlíčkův Brod
127 20 Hans Tijssen, Holandsko
128 20 Dick de Deugd, Holandsko
129 20 Busk, Helle, Dánsko
130 20 Christer Gyllander, Sweden
131 20 Gunilla Petersson
132 20 Pinkasová Marie Club Rodamiento
133 20 Hladík Jaroslav SK Pétanque Řepy
134 20 Malý Tomáš PC Sokol Velim
135 20 Vignolo Phillipe Petank Club Praha
136 19 Plucar Petr PC Kolová
137 19 Víchová Zuzana CdP Loděnice
138 19 Pastorková Eva SK Pétanque Řepy
139 18 Bayer Milan UBU Únětice
140 17 Jirkovský Tomáš PK Osika Plzeň
141 17 Froněk Jiří ml. Petank Club Praha
142 17 Kolaříková Josefína SK Pétanque Řepy
143 17 Tesařová Jana SK Pétanque Řepy
144 16 Řezník Alois SK Pétanque Řepy
145 16 Lill Jacobsen, Dánsko
146 16 Novotný Karel CdP Loděnice
147 16 Mach Roman Lesklé koule - 1. PC Líšnice
148 16 Žůrek Luděk
Lesklé koule - 1. PC Líšnice
149 15 Bím Luboš 1. KPK Vrchlabí
150 15 Bímová Alena 1. KPK Vrchlabí
151 14 Piller Tomáš SK Sahara Vědomice
152 14 Kot Pavel UBU Únětice
153 14 Kotová Jiřina UBU Únětice
154 13 Fafková Jana PC Sokol Lipník
155 13 Szitányiová Mária SK Pétanque Řepy
156 12 Mach Milan
157 12 Přikryl Karel SK Sahara Vědomice
158 12 Palicová Markéta PLUK Jablonec
159 12 Lukáš Vojtěch PLUK Jablonec
160 12 Gorroňo López Rubi PC Sokol Lipník
161 12 Hykl Ondřej Spolek Park Grébovka
162 11 Brian Henckel, Danmark
163 11 Bayerová Hana UBU Únětice
164 10 Krause Vlastimil PC Sokol Velim
165 9 Nývlt Adam 1. KPK Vrchlabí
166 8 Paták Jan CdP Loděnice
167 8 Petříková Jana PC Sokol Lipník
168 7 Glaserová Dana C.T.P. Club Ořech
169 7 Červenková Andrea SK Sahara Vědomice
170 7 Mazúr Pavel SK Sahara Vědomice
171 6 Horáčková Simona SK Sahara Vědomice
172 6 Lapihuska Robert SK Sahara Vědomice
173 6 Lars Bak
174 6 Peter Ellekaer, Denmark
175 6 Dostál Pavel Petank Club Praha
176 6 Zeman Josef PC LEAP
177 6 Čapková Věra
178 6 Bruner Karel PC LEAP
179 6 Ečerová Helena PC LEAP
180 6 Rybářová Valerija SK Pétanque Řepy
181 6 Klazarová Vlasta SK Pétanque Řepy
182 4 Christov Christo SK Pétanque Řepy
183 4 Christovová Irena SK Pétanque Řepy
184 4 Janoš Jiří FRAPECO
185 4 Dvořáková Danuše
186 4 Dvořák Ondřej
187 4 Pavýza Milan SKP Kulová osma
188 4 Jiřík Václav SKP Kulová osma
189 4 Vavrovič Petr ml. PC Sokol Lipník
190 4 Boubínová Vendula Petank Club Praha
191 4 Vlk Pavel POP Praha
192 4 Leiský Martin C.T.P. Club Ořech
193 4 Bauke Veltman, Holandsko
194 4
Marco van Wageningen, Holandsk
195 4 Nina Shougaard, Danmark
196 4 Jörgen Bo Wind
197 4 Inger Rye
198 4 Werner Heidenreich, Sweden
199 4 Harry Hugosson
200 4 Lill Bak, Danmark
201 4 Anette Ellekaer
202 4
Reinhold Kramer, Augsburg, Něm
203 4
Oscar Hofbauer, Augsburg, Něme
204 4 Menčl Marek SK Pétanque Řepy
205 4 Erik Soerensen
206 4 Flemming
207 4 Dagmar Ripll, Augsburg
208 4 Fatka Stanislav ml. CdP Loděnice
209 4 Stejskal Václav JAPKO
210 4 Kocourek Pavel SK Sahara Vědomice
211 4 Groschl Zdeněk SK Sahara Vědomice
212 4 Šoustková Eva
213 4 Prajer Milan SK Pétanque Řepy
214 2 Brandýský Vladimír PK Sezemice
215 2 Reinbergrová Václava PCP Lipník
216 2 Petr Kotník
217 2 Chuchla Pavel PC LEAP
218 2 Pinkas Karel
219 2 Motejzík Jan
220 2 Eva
221 2 Dušková Blanka
222 2 Jankovský Ondřej Petank Club Praha
223 2 Chvátalová Zuzana Petank Club Praha
224 2 Smieško
225 2 Rieger Hubert PC Mimo Done
226 2 Rieger František PC Mimo Done
227 2 Benáček Miloš PC Mimo Done
228 2 Gruber Petr SK Pétanque Řepy
229 2 Smetana Tomáš
230 2 Tommy Aberg, Sweden
231 2 Rolf Bonäs
232 2
Rippl Dagmar, Augsburg, Německ
233 2 Anett Wallin, Sweden
234 2 Stig Helmer
235 2 Michalík Mikuláš Opéra Radotí
236 2 Popelková Martina Opéra Radotí
237 2 Uli Hofbauer, Augsburg, Německ
238 2 Rob van Eerden, Holandsko
239 2 Němeček Petr SKP Kulová Osma
240 2 Šternebrg Martin
241 2 Roger Thomas Petank Club Praha
242 2 Sedláčková Hedvika
243 2 Musil Josef Sport Kolín
244 2 Musil Pavel Sport Kolín
245 2 Sedláčková Marie PCP Lipník
246 2 Semrád Oldřich
247 2 Kučerová Jitka SK Pétanque Řepy
248 2 Inger Petersson, Sweden
249 2 Ann-Marie Svensson
250 2 Carl Enström , Sweden
251 2 Inger Oskarsson
252 2 Kjell Ahlbin, Sweden
253 2 Kjell Andersson
254 2 Angela Johansson, Sweden
255 2 Nils-Olof Johansson
256 2 Lilien Soerensen, Danmark
257 2 Niller Bech, Denmark
258 2
Maren Hofbauer, Augsburg, Něme
259 2 Friedrich Hofbauer, Augsburg,
260 2 Stefan Svensson, Sweden
261 2 Ann-Lis Svensson
262 2 Fridrich Hofbauer, Augsburg, N
263 2 Niller Beck, Dánsko
264 2 Gazdíková Jiřina SK Pétanque Řepy
265 2 Ptáček Luboš
266 2 Hrdinková Naďa
267 2 Froněk Josef
268 2 Linková Eva
269 2 Hanzen Simon
270 2 Maňák Jana
271 2 Havlín Adam PC Mimo Done
272 2 Havlínová Věra PC Mimo Done
273 2 Zhilin Dmitry POP Praha
274 2 Kočandrle Daniel PC Sokol Velim
275 2 Zderadička Jiří CdP Loděnice
276 2 Cibulková Jana SK Pétanque Řepy
277 2 Forejtová Hana SK Pétanque Řepy
278 2 Hůrková Jindra Bowle 09 Klatovy
279 2 Hulec Michal ml. Bowle 09 Klatovy

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *