Central Bohemia Cup 2019 – po 5. turnaji

Central Bohemia Cup 2019 - po 5. turnaji

Turnaje Central Bohemia CUPu 2019 - Ořech

Svědek - Světový den koulí - 9. 3. 2019 - VÝSLEDKY

23. Prvomájové koule Barona Prášila - 27. 4. 2019 - VÝSLEDKY

Přístavní turnaj piráta Morgana - 28. 4. 2019 - VÝSLEDKY

Golden Prague Cup - 7. 9. 2019 - PŘIHLÁŠKY

24. Přimrzlé koule - 7. 12. 2019 - PŘIHLÁŠKY

Turnaje Central Bohemia CUPu 2019 - Loděnice

Nakashi Cup - 6. 4. 2019 - VÝSLEDKY

Karlův jarní pohár - 11. 5. 2019 - VÝSLEDKY

Memoriál CdP Loděnice - 15. 6. 2019 - PŘIHLÁŠKY

GEKON - "O křišťálovou tašku" - 27. 7. 2019 - PŘIHLÁŠKY

O Pohár CdP Loděnice - 5. 10. 2019 - PŘIHLÁŠKY

Průběžné pořadí k 20. 5. 2019 - V POLOVINĚ SERIÁLU (PO 5. TURNAJI)

 

POŘADÍ BODY PŘIJÍMENÍ JMÉNO KLUB
1 117 Marhoul Jan CdP Loděnice
2 108 Vavrovič Petr ml. PC Sokol Lipník
3 107 Morávek Petr PC Sokol Lipník
4 105 Ondryáš Jiří FRAPECO
5 102 Froňková Kateřina PC Sokol Lipník
6 101 Nagy Radim CdP Loděnice
7 91 Mrázek Petr PC Kolová
8 79 Tomášková Dana UBU Únětice
9 78 Beranová Pavla PC Sokol Lipník
10 77 Konšel Jakub POP Praha
11 73 Froňková Blanka PC Sokol Lipník
12 67 Radechovský Milan PC Mimo Done
13 67 Schwede Detlef, Chemnitz, Něme
14 66 Kára Jan PC Mimo Done
15 61 Vyoral Hynek CdP Loděnice
16 60 Felčárek Jaroslav FRAPECO
17 59 Bayer Milan UBU Únětice
18 59 Bayerová Hana UBU Únětice
19 58 Froněk Jiří CdP Loděnice
20 56 Přibyl Miloš SK Sahara Vědomice
21 53 Malý Josef UBU Únětice
22 52 Koreš Jiří st. HAVAJ CB
23 51 Kauca Jindřich PC Kolová
24 51 Demčík Milan St. SK Sahara Vědomice
25 51 Hodboď Pavel Carreau Brno
26 50 Lukáš Petr PLUK Jablonec
27 50 Vondrouš David CdP Loděnice
28 50 Vlach Jaromír Sokol Kostomlaty
29 49 Mrázková Sylva PC Kolová
30 49 Chmelař Ivo SKP Kulová osma
31 48 Pilát Petr SKP Kulová osma
32 46 Demčíková Jiřina SK Sahara Vědomice
33 46 Chmelařová Yvetta SKP Kulová osma
34 45 Lukáš Vojtěch PLUK Jablonec
35 44 Wonsack, Ingo, Německo
36 43 Palas Pavel UBU Úněrice
37 43 Horáček Jindřich PC Kolová
38 43 Zikmunda Vojtěch PC Mimo Done
39 41 Zikmunda Martin PC Mimo Done
40 40 Leiský Leander C.T.P. Club Ořech
41 39 Kubánek Michal PC Mimo done
42 38 Pastorek Jaroslav SK Pétanque Řepy
43 37 Wonsack, Chemnitz, Německo
44 37 Palicová Markéta PLUK Jablonec
45 37 Kulhánek Milan SK Sahara Vědomice
46 37 Sjögren Magda SKP Kulová osma
47 37 Michálek Ivo Carreau Brno
48 36 Kamaryt Josef Club Rodamiento
49 35 Rolf Bonas
50 35 Harri Kolehmainen
51 35 Vaňková Zhi Jing PC Sokol Velim
52 35 Andreas, Germany
53 35 Brázda Vladimír 1.KPK Vrchlabí
54 35 Pflimpflová Alexandra UBU Únětice
55 35 Hendrych Jan PEK Stolín
56 34 Přikryl Karel SK Sahara Vědomice
57 33 Fuksa Petr UBU Únětice
58 33 Sibylle, Germany
59 31 Kremlík Miroslav Spolek Park Grébovka
60 31 Hykl Luboš Spolek Park Grébovka
61 30 Hladík Jaroslav SK Pétanque Řepy
62 30 Boubínová Vendula Petank Club Praha
63 29 Šternberg Martin Sport Kolín
64 29 Krassa Roman PC Egrensis
65 29 Kjell Ahlbin
66 29 Gunilla Ahlbin
67 28 Žárský Kamil POP Praha
68 28 Korešová Alena HAVAJ CB
69 28 Habásko Michal AURA Havlíčkův Brod
70 28 Kerstin Jonsson
71 28 Kjell Andersson
72 28 Fukal Milan JAPKO
73 27 Malá Zuzana SKP Kulová osma
74 27 Hlaváček Filip POP Praha
75 27 Lill, Dánsko
76 27 Lars, Dánsko
77 27 Dlouhá Ivana Club Rodamiento
78 27 Ježek Jiří ml. PEK Stolín
79 26 Mráz Václav PK Osika
80 26 Špitálský Milan PK Osika
81 26 Berkyová Eva Petank Club Praha
82 26 Zikmunda Matěj PC Mimo Done
83 25 Malá Margita FRAPECO
84 25 Řehoř Miroslav FRAPECO
85 24 Kacerovský Ivo PC Kolová
86 24 Vignolo Phillipe Petank Club Praha
87 24 Gunilla Petersson
88 24 Marianne Bursel
89 24 Šplechtová Dana CdP Loděnice
90 23 Hulec Zdeněk Bowle 09 Klatovy
91 23 Mitkovová Hana SKP Kulová osma
92 23 Zátka Miloslav SKP Kulová osma
93 23 Lukášová Jana PLUK Jablonec
94 23 Glaserová Dana C.T.P. Club Ořech
95 23 Nepomucký Jaroslav Spolek Park Grébovka
96 23 Stejskal Petr JAPKO
97 22 Zdobinský Michal ml. PC Sokol Lipník
98 21 Blažej Petr 1. Starobrněnský PK
99 21 Blažejová Eva 1. Starobrněnský PK
100 21 Vorel Jan Petank Club Praha
101 20 Skopal Martin Kulový blesk Olomouc
102 20 Matuška Vladimír Orel Řečkovice
103 20 Hodboďová Romana POP Praha
104 20 Johanna lövkvist
105 20 Ann Kristin Rosen
106 19 Sládková Hana 1. KPK Vrchlabí
107 19 Bímová Alena 1. KPK Vrchlabí
108 19 Leif Johansson
109 19 Dorthy Johansson
110 18 Krejčín Leoš SKP Kulová osma
111 18 Krejčínová Lenka SKP Kulová osma
112 18 Fafek Petr PC Sokol Lipník
113 18 Tommy Fagelström
114 18 Britt Lindal
115 18 Ptáček Miroslav SK Pétanque Řepy
116 18 Michálek Jan Carreau Brno
117 18 Sedláčková Marie PCP Lipník
118 17 Borovičková Eliška SKP Kulová osma
119 17 Malý Tomáš PC Sokol Velim
120 17 Paul Wagenaar, Holandsko
121 17 Henk Docter , Holandsko
122 17 Stejskal Václav JAPKO
123 16 Lhoták Jaroslav SKP Kulová osma
124 16 Dušáková Hedvika SKP Kulová osma
125 16 Nina Shougaard
126 16 Jörgen Bo Wind
127 16 Reinhold, Německo
128 15 Kohout Jiří, Ořech
129 15 Kohoutová Božena, Ořech
130 15 Klír Tomáš Petank Club Praha
131 15 Holoubek Pavel SK Pétanque Řepy
132 15 Kaplánek František HRODE Krumsín
133 14 Gun Luukkonen
134 14 Per-Ake Eriksson
135 14 Paták Jan CdP Loděnice
136 14 Semrád Oldřich POP Praha
137 13 Rovný Jiří SKP Kulová osma
138 13 Hanuš Jaroslav SKP Kulová osma
139 13 Lapihuska Milan st. SK Sahara Vědomice
140 13 Hocková Kateřina SK Sahara Vědomice
141 13 Hobža Vladimír Club Rodamiento
142 12 Inger Petersson
143 12 Lars Hesse
144 12 Víchová Zuzana CdP Loděnice
145 11 Vaníček Rudolf Sokol Kostomlaty
146 11 Preuss Michal POP Praha
147 11 Fiete, Deutschland
148 11 německý junior (13 let) hledá
149 10 Tommy Aberg
150 10 Rolf Bonäs
151 9  Moos Dan
152 9 Soukupova Irca
153 8 Šebek Viktor 1. KPK Vrchlabí
154 8 Mikyška Milan SK Sahara Vědomice
155 8 Horáčková Simona SK Sahara Vědomice
156 8 Mach Roman Lesklé koule - 1.PC Líšnice
157 8 Žůrek Luděk Lesklé koule - 1.PC Líšnice
158 8 Procházka Josef SK Pétanque Řepy
159 8 Fatka Stanislav ml. CdP Loděnice
160 7 Vaníčková Alena Sokol Kostomlaty
161 7 Jesper, Dánsko
162 7 Glaser Vladimír C.T.P. Club Ořech
163 6 Fafková Jana PC Sokol Lipník
164 6 Inga-Lill Halvarsson
165 6 Christina Spets
166 6 Čapková Věra SK Pétanque Řepy
167 6 Gorroňo Lopez Rubi PC Sokol Lipník
168 5 Přikrylová Regina SLOPE Brno
169 5 Janík Petr PCBD
170 5 Kotúčová Soňa Petank Club Praha
171 5 Griffon Jean AURA Havlíčkův Brod
172 5 Inger, Dánsko
173 5 Sedláčková Hedvika
174 4 Froněk Jiří ml. Petank Club Praha
175 4 Preuss Ondřej POP Praha
176 4 Šoustková Evča
177 4 Ečerová Helča
178 4 Bruner Charles
179 4 Horálková Ivana SK Kulová Osma
180 4 Benny Martinsson
181 4 Ander Nystrom
182 4 Kunert Vladimír PCP Lipník
183 4 Krause Vlastimil PC Sokol Velim
184 4 Rippl Dagmar, Německo
185 4 Bjarne, Dánsko
186 4 Tonny, Dánsko
187 4 Erik, Dánsko
188 4 Satranský Jaroslav Pha 17
189 4 Čermák Jiří CdP Loděnice
190 4 Klazarová Vlasta SK Pétanque Řepy
191 4 Kraus Jaroslav
192 4 Kašparová Barbora Petank Club Praha
193 2 Štěpánek Petr 1. KPK Vrchlabí
194 2 Bím Luboš 1. KPK Vrchlabí
195 2 Rybářová Valerija SK Pétanque Řepy
196 2 Jirkovský Tomáš PK Osika Plzeň
197 2 Anton Lubomír KLIP Litovel
198 2 Ilgner Vladimír 1. Starobrněnský PK
199 2 Müller Jan PC Mimo Done
200 2 Hykl Ondřej Spolek Park Grébovka
201 2 Bucek Zdeněk 1. KPK Vrchlabí
202 2 Pachla Pavel AURA Havlíčkův Brod
203 2 Jelínek Martin Petank Club Praha
204 2 Smieško Zdeněk
205 2 Kmoch Miroslav PCP Lipník
206 2 Reinbergrová Václava PCP Lipník
207 2 Papoušek Vladimír
208 2 Krucký Antonín
209 2 Zeman Pepa
210 2 Rieger František PC Mimo Done
211 2 Plucar Petr PC Kolová
212 2 Plucarová Lenka PC Kolová
213 2 Gazdíková Jiřina SK Pétanque Řepy
214 2 Slobodová Veronika Carreau Brno
215 2 Šedivý Zdeněk FRAPECO
216 2 Škorničková Jaroslava Sokol Kostomlaty
217 2 Čihák Josef PCP Lipník
218 2 Gröschl Zdeněk SK Sahara Vědomice
219 2 Kocourek Pavel SK Sahara Vědomice
220 2 Řezníková Marie SK Pétanque Řepy
221 2 Lapihuska Robert SK Sahara Vědomice
222 2 Lapihuska Mian ml. SK Sahara Vědomice
223 2 Čížek Milan Petank Club Praha
224 2 Svoboda Vladislav
225 2 Hytych Petr CdP Loděnice
226 2 Gorroňo Lopez Blanka PC Sokol Lipník
227 2 Tyrol Pavel CdP Loděnice
228 2 Pfeiffer Ondřej Petank Club Praha
229 2 Christov Christo SK Pétanque Řepy
230 2 Christovová Irena SK Pétanque Řepy
231 2 Pastorková Eva SK Pétanque Řepy
232 2 Schneider Milan SK Kulová Osma
233 2 Carl Enström
234 2 Inger Oskarsson
235 2 Bozo Kodric
236 2 Martina Kodric
237 2 Pelle Alfredson
238 2 Marianne Alfredson
239 2 Rieger Hubert PC Mimo Done
240 2 Werner Heidenreich
241 2 Lars
242 2 Miroslav Šuk
243 2 Michaela Zítková
244 2 Dick de Deugd, Holandsko
245 2 Aukje de Deugd, Holandsko
246 2 Marrianne Hendriksson
247 2 Christer Petersson
248 2 Leiský Martin C.T.P. Club Ořech
249 2 Glaser Vojtěch
250 2 Maňák Jan Petank Club Praha
251 2 Rendjambe Amos Petank Club Praha
252 2 Marco van Wageningen, Holandsk
253 2 Jeanet Hartgers, Holandsko
254 2 Carola Gussor, Německo
255 2 Anna, Německo
256 2 Rob van Eerden, Holandsko
257 2 Herman Notten, Holandsko
258 2 Sylvi Gullberg
259 2 Bernt Gullberg
260 2 Fárová Helena SKP Kulová Osma
261 2 Lilian, Dánsko
262 2 Mikloš Davis PC Mimo Done
263 2 Paterová Jiřina SENIOR TÝM Praha 1
264 2 Blieková Alena SENIOR TÝM Praha 1
265 2 Björn Alvin
266 2 Lill Alvin
267 2 Němcová Vlasta SENIOR TÝM Praha 1
268 2 Bednářová Jaroslava SENIOR TÝM Praha 1
269 2 Flemming, Dánsko
270 2 AnnLis
271 2 Stefan Svensson
272 2 Cibulková Jana Praha 17
273 2 Forejtarová Hana Praha 17
274 2 Angela Johansson
275 2 Nils-Olof Johansson
276 2 Ptáček Luboš
277 2 Kolombo Miroslav
278 2 Sybille, Germany
279 2 Plachý Pavel PC Mimo Done
280 2 Havlín Adam PC Mimo Done
281 2 Valenz Jan PK Osika
282 2 Lukaševič Jan PC Mimo Done
283 2 Kolaříková Josefína
284 2 Tesařová Jana
285 2 Czicze Marie

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *