Central Bohemia Cup 2019 – po 7. turnaji

Central Bohemia Cup 2019 - po 7. turnaji

Turnaje Central Bohemia CUPu 2019 - Ořech

Svědek - Světový den koulí - 9. 3. 2019 - VÝSLEDKY

23. Prvomájové koule Barona Prášila - 27. 4. 2019 - VÝSLEDKY

Přístavní turnaj piráta Morgana - 28. 4. 2019 - VÝSLEDKY

Golden Prague Cup - 7. 9. 2019 - PŘIHLÁŠKY

24. Přimrzlé koule - 7. 12. 2019 - PŘIHLÁŠKY

Turnaje Central Bohemia CUPu 2019 - Loděnice

Nakashi Cup - 6. 4. 2019 - VÝSLEDKY

Karlův jarní pohár - 11. 5. 2019 - VÝSLEDKY

Memoriál CdP Loděnice - 15. 6. 2019 - VÝSLEDKY

GEKON - "O křišťálovou tašku" - 27. 7. 2019 - VÝSLEDKY

O Pohár CdP Loděnice - 5. 10. 2019 - PŘIHLÁŠKY

Průběžné pořadí k 5. 9. 2019 - 3 turnaje před koncem seriálu (PO 7. TURNAJI)

 

POŘADÍ BODY PŘÍJMENÍ JMÉNO KLUB
1 182 Marhoul Jan CdP Loděnice
2 137 Mrázek Petr PC Kolová
3 134 Nagy Radim CdP Loděnice
4 124 Ondryáš Jiří FRAPECO
5 118 Felčárek Jaroslav FRAPECO
6 118 Vyoral Hynek CdP Loděnice
7 115 Froněk Jiří CdP Loděnice
8 108 Vavrovič Petr ml. PC Sokol Lipník
9 107 Morávek Petr PC Sokol Lipník
10 102 Froňková Kateřina PC Sokol Lipník
11 85 Bayer Milan UBU Únětice
12 85 Bayerová Hana UBU Únětice
13 84 Kauca Jindřich PC Kolová
14 79 Tomášková Dana UBU Únětice
15 79 Vondrouš David CdP Loděnice
16 78 Beranová Pavla PC Sokol Lipník
17 77 Konšel Jakub POP Praha
18 73 Froňková Blanka PC Sokol Lipník
19 72 Zikmunda Martin PC Mimo Done
20 71 Kamaryt Josef Club Rodamiento
21 70 Demčíková Jiřina SK Sahara Vědomice
22 69 Radechovský Milan PC Mimo Done
23 68 Kára Jan PC Mimo Done
24 68 Šplechtová Dana CdP Loděnice
25 68 Dostál Pavel Petank Club Praha
26 67 Schwede Detlef, Chemnitz, Něme
27 67 Chmelař Ivo SKP Kulová osma
28 67 Fatka Stanislav ml. CdP Loděnice
29 65 Kulhánek Milan SK Sahara Vědomice
30 64 Chmelařová Yvetta SKP Kulová osma
31 62 Palas Pavel UBU Úněrice
32 62 Dlouhá Ivana Club Rodamiento
33 62 Zdobinský Michal ml. PC Sokol Lipník
34 60 Hulec Zdeněk Bowle 09 Klatovy
35 60 Sedláčková Marie PCP Lipník
36 59 Stejskal Václav JAPKO
37 58 Vaňková Zhi Jing PC Sokol Velim
38 56 Přibyl Miloš SK Sahara Vědomice
39 56 Vlach Jaromír Sokol Kostomlaty
40 54 Vorel Jan Petank Club Praha
41 54 Semrád Oldřich POP Praha
42 53 Malý Josef UBU Únětice
43 52 Koreš Jiří st. HAVAJ CB
44 51 Demčík Milan St. SK Sahara Vědomice
45 51 Hodboď Pavel Carreau Brno
46 51 Malá Margita FRAPECO
47 50 Lukáš Petr PLUK Jablonec
48 50 Mitkovová Hana SKP Kulová osma
49 50 Zátka Miloslav SKP Kulová osma
50 49 Mrázková Sylva PC Kolová
51 49 Procházka Josef SK Pétanque Řepy
52 48 Pilát Petr SKP Kulová osma
53 47 Kremlík Miroslav Spolek Park Grébovka
54 46 Paták Jan CdP Loděnice
55 46 Lapihuska Milan st. SK Sahara Vědomice
56 45 Lukáš Vojtěch PLUK Jablonec
57 45 Kaplánek František HRODE Krumsín
58 44 Wonsack, Ingo, Německo
59 44 Ečerová Helča
60 43 Horáček Jindřich PC Kolová
61 43 Zikmunda Vojtěch PC Mimo Done
62 42 Zeman Pepa
63 42 Víchová Zuzana CdP Loděnice
64 41 Malá Zuzana SKP Kulová osma
65 41 Gruber Petr SK Pétanque Řepy
66 40 Leiský Leander C.T.P. Club Ořech
67 40 Holoubek Pavel SK Pétanque Řepy
68 40 Moos Dan
69 40 Srnský Lubomír 1.KPK Vrchlabí
70 39 Kubánek Michal PC Mimo done
71 39 Nepomucký Jaroslav Spolek Park Grébovka
72 39 Smieško Zdeněk
73 38 Pastorek Jaroslav SK Pétanque Řepy
74 38 Vaníček Rudolf Sokol Kostomlaty
75 37 Wonsack, Chemnitz, Německo
76 37 Palicová Markéta PLUK Jablonec
77 37 Sjögren Magda SKP Kulová osma
78 37 Michálek Ivo Carreau Brno
79 37 Pflimpflová Alexandra UBU Únětice
80 37 Hocková Kateřina SK Sahara Vědomice
81 36 Přikryl Karel SK Sahara Vědomice
82 35 Rolf Bonas
83 35 Harri Kolehmainen
84 35 Andreas, Germany
85 35 Brázda Vladimír 1.KPK Vrchlabí
86 35 Hendrych Jan PEK Stolín
87 35 Lišková Jiřina Praha 17
88 35 Hrdinková Naďa Pha 17
89 35 Lapihuska Robert SK Sahara Vědomice
90 35 Lapihuska Mian ml. SK Sahara Vědomice
91 34 Rybářová Valerija SK Pétanque Řepy
92 33 Fuksa Petr UBU Únětice
93 33 Sibylle, Germany
94 33 Čermák Jiří CdP Loděnice
95 33 Plachý Pavel PC Mimo Done
96 32 Hladík Jaroslav SK Pétanque Řepy
97 32 Šoustková Evča
98 31 Hykl Luboš Spolek Park Grébovka
99 31 Šternberg Martin Sport Kolín
100 31 Malý Tomáš PC Sokol Velim
101 31 Gorroňo Lopez Rubi PC Sokol Lipník
102 31 Hytych Petr CdP Loděnice
103 31 Kašparová Barbora Petank Club Praha
104 31 Maňák Jan Petank Club Praha
105 31 Plachá Lucie PC Mimo Done
106 30 Boubínová Vendula Petank Club Praha
107 30 Kocourek Pavel SK Sahara Vědomice
108 29 Krassa Roman PC Egrensis
109 29 Kjell Ahlbin
110 29 Gunilla Ahlbin
111 29 Pachla Pavel AURA Havlíčkův Brod
112 29 Novotný Karel CdP Loděnice
113 28 Žárský Kamil POP Praha
114 28 Korešová Alena HAVAJ CB
115 28 Habásko Michal AURA Havlíčkův Brod
116 28 Kerstin Jonsson
117 28 Kjell Andersson
118 28 Fukal Milan JAPKO
119 28 Špitálský Milan PK Osika
120 28 Froněk Jiří ml. Petank Club Praha
121 27 Hlaváček Filip POP Praha
122 27 Lill, Dánsko
123 27 Lars, Dánsko
124 27 Ježek Jiří ml. PEK Stolín
125 27 Fereš Pavel PK 1293 Vojnův Městec
126 27 Rendjambe Amos Petank Club Praha
127 26 Mráz Václav PK Osika
128 26 Berkyová Eva Petank Club Praha
129 26 Zikmunda Matěj PC Mimo Done
130 26 Čapková Věra SK Pétanque Řepy
131 26 Husáková Petra FRAPECO
132 26 Křížek Evžen Pha 17
133 26 Beránek Miroslav PC Kolová
134 25 Řehoř Miroslav FRAPECO
135 25 Horálková Ivana SK Kulová Osma
136 24 Kacerovský Ivo PC Kolová
137 24 Vignolo Phillipe Petank Club Praha
138 24 Gunilla Petersson
139 24 Marianne Bursel
140 24 Klazarová Vlasta SK Pétanque Řepy
141 24 Koňasová Hana SK Pétanque Řepy
142 23 Lukášová Jana PLUK Jablonec
143 23 Glaserová Dana C.T.P. Club Ořech
144 23 Stejskal Petr JAPKO
145 23 Škopek Martin PC Sokol Velim
146 23 Jára CdP Loděnice
147 23 Petr CdP Loděnice
148 23 Lukáš CdP Loděnice
149 21 Blažej Petr 1. Starobrněnský PK
150 21 Blažejová Eva 1. Starobrněnský PK
151 21 Fárová Helena SKP Kulová Osma
152 21 Fára Jindřich SKP Kulová Osma
153 20 Skopal Martin Kulový blesk Olomouc
154 20 Matuška Vladimír Orel Řečkovice
155 20 Hodboďová Romana POP Praha
156 20 Johanna lövkvist
157 20 Ann Kristin Rosen
158 20 Ptáček Miroslav SK Pétanque Řepy
159 20 Špiclová Adéla PK Osika Plzeň
160 20 Řezníková Marie SK Pétanque Řepy
161 20 Smělý Jiří SK Pétanque Řepy
162 19 Sládková Hana 1. KPK Vrchlabí
163 19 Bímová Alena 1. KPK Vrchlabí
164 19 Leif Johansson
165 19 Dorthy Johansson
166 19 Škorničková Jaroslava Sokol Kostomlaty
167 19 Čihák Josef PCP Lipník
168 18 Krejčín Leoš SKP Kulová osma
169 18 Krejčínová Lenka SKP Kulová osma
170 18 Fafek Petr PC Sokol Lipník
171 18 Tommy Fagelström
172 18 Britt Lindal
173 18 Michálek Jan Carreau Brno
174 17 Borovičková Eliška SKP Kulová osma
175 17 Paul Wagenaar, Holandsko
176 17 Henk Docter , Holandsko
177 16 Lhoták Jaroslav SKP Kulová osma
178 16 Dušáková Hedvika SKP Kulová osma
179 16 Nina Shougaard
180 16 Jörgen Bo Wind
181 16 Reinhold, Německo
182 15 Kohout Jiří, Ořech
183 15 Kohoutová Božena, Ořech
184 15 Klír Tomáš Petank Club Praha
185 15 Kotúčová Soňa Petank Club Praha
186 15 Griffon Jean AURA Havlíčkův Brod
187 15 Hůrka Jindřich Bowle 09 Klatovy
188 15 Hulec Michal Bowle 09 Klatovy
189 14 Gun Luukkonen
190 14 Per-Ake Eriksson
191 13 Rovný Jiří SKP Kulová osma
192 13 Hanuš Jaroslav SKP Kulová osma
193 13 Hobža Vladimír Club Rodamiento
194 13 Vaníčková Alena Sokol Kostomlaty
195 12 Inger Petersson
196 12 Lars Hesse
197 11 Preuss Michal POP Praha
198 11 Fiete, Deutschland
199 11 německý junior (13 let) hledá
200 11 Cibulková Jana Praha 17
201 11 Smitek Josef PC Egrensis
202 11 Jurč Pavel PC Egrensis
203 10 Tommy Aberg
204 10 Rolf Bonäs
205 10 Gazdíková Jiřina SK Pétanque Řepy
206 9 Soukupova Irca
207 9 Linková Eva Pha 17
208 8 Šebek Viktor 1. KPK Vrchlabí
209 8 Mikyška Milan SK Sahara Vědomice
210 8 Horáčková Simona SK Sahara Vědomice
211 8 Mach Roman Lesklé koule - 1.PC Líšnice
212 8 Žůrek Luděk Lesklé koule - 1.PC Líšnice
213 7 Jesper, Dánsko
214 7 Glaser Vladimír C.T.P. Club Ořech
215 6 Fafková Jana PC Sokol Lipník
216 6 Inga-Lill Halvarsson
217 6 Christina Spets
218 6 Preuss Ondřej POP Praha
219 6 Kraus Jaroslav
220 6 Jelínek Martin Petank Club Praha
221 5 Přikrylová Regina SLOPE Brno
222 5 Janík Petr PCBD
223 5 Inger, Dánsko
224 5 Sedláčková Hedvika
225 4 Bruner Charles
226 4 Benny Martinsson
227 4 Ander Nystrom
228 4 Kunert Vladimír PCP Lipník
229 4 Krause Vlastimil PC Sokol Velim
230 4 Rippl Dagmar, Německo
231 4 Bjarne, Dánsko
232 4 Tonny, Dánsko
233 4 Erik, Dánsko
234 4 Satranský Jaroslav Pha 17
235 4 Tyrol Pavel CdP Loděnice
236 4 Christov Christo SK Pétanque Řepy
237 4 Christovová Irena SK Pétanque Řepy
238 4 Kolaříková Josefína
239 4 Tesařová Jana
240 2 Štěpánek Petr 1. KPK Vrchlabí
241 2 Bím Luboš 1. KPK Vrchlabí
242 2 Jirkovský Tomáš PK Osika Plzeň
243 2 Anton Lubomír KLIP Litovel
244 2 Ilgner Vladimír 1. Starobrněnský PK
245 2 Müller Jan PC Mimo Done
246 2 Hykl Ondřej Spolek Park Grébovka
247 2 Bucek Zdeněk 1. KPK Vrchlabí
248 2 Kmoch Miroslav PCP Lipník
249 2 Reinbergrová Václava PCP Lipník
250 2 Papoušek Vladimír
251 2 Krucký Antonín
252 2 Rieger František PC Mimo Done
253 2 Plucar Petr PC Kolová
254 2 Plucarová Lenka PC Kolová
255 2 Slobodová Veronika Carreau Brno
256 2 Šedivý Zdeněk FRAPECO
257 2 Gröschl Zdeněk SK Sahara Vědomice
258 2 Čížek Milan Petank Club Praha
259 2 Svoboda Vladislav
260 2 Gorroňo Lopez Blanka PC Sokol Lipník
261 2 Pfeiffer Ondřej Petank Club Praha
262 2 Pastorková Eva SK Pétanque Řepy
263 2 Schneider Milan SK Kulová Osma
264 2 Carl Enström
265 2 Inger Oskarsson
266 2 Bozo Kodric
267 2 Martina Kodric
268 2 Pelle Alfredson
269 2 Marianne Alfredson
270 2 Rieger Hubert PC Mimo Done
271 2 Werner Heidenreich
272 2 Lars
273 2 Miroslav Šuk
274 2 Michaela Zítková
275 2 Dick de Deugd, Holandsko
276 2 Aukje de Deugd, Holandsko
277 2 Marrianne Hendriksson
278 2 Christer Petersson
279 2 Leiský Martin C.T.P. Club Ořech
280 2 Glaser Vojtěch
281 2 Marco van Wageningen, Holandsk
282 2 Jeanet Hartgers, Holandsko
283 2 Carola Gussor, Německo
284 2 Anna, Německo
285 2 Rob van Eerden, Holandsko
286 2 Herman Notten, Holandsko
287 2 Sylvi Gullberg
288 2 Bernt Gullberg
289 2 Lilian, Dánsko
290 2 Mikloš Davis PC Mimo Done
291 2 Paterová Jiřina SENIOR TÝM Praha 1
292 2 Blieková Alena SENIOR TÝM Praha 1
293 2 Björn Alvin
294 2 Lill Alvin
295 2 Němcová Vlasta SENIOR TÝM Praha 1
296 2 Bednářová Jaroslava SENIOR TÝM Praha 1
297 2 Flemming, Dánsko
298 2 AnnLis
299 2 Stefan Svensson
300 2 Forejtarová Hana Praha 17
301 2 Angela Johansson
302 2 Nils-Olof Johansson
303 2 Ptáček Luboš
304 2 Kolombo Miroslav
305 2 Sybille, Germany
306 2 Havlín Adam PC Mimo Done
307 2 Valenz Jan PK Osika
308 2 Lukaševič Jan PC Mimo Done
309 2 Czicze Marie
310 2 Mrázová Eva PK Osika Plzeň
311 2 Hůrková Jindra Bowle 09 Klatovy
312 2 Hůrková Lucie Bowle 09 Klatovy

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *