Central Bohemia Cup 2019 – po 8. turnaji

Central Bohemia Cup 2019 - po 8. turnaji

Central Bohemia Cup 2019 - pořadí na 1. a 2. místě zůstalo nezměněno. Dalších 8 hráčů může na nadcházejícím turnaji v Loděnici zabojovat o medailové pozice!!!

Turnaje Central Bohemia CUPu 2019 - Ořech

Svědek - Světový den koulí - 9. 3. 2019 - VÝSLEDKY

23. Prvomájové koule Barona Prášila - 27. 4. 2019 - VÝSLEDKY

Přístavní turnaj piráta Morgana - 28. 4. 2019 - VÝSLEDKY

Golden Prague Cup - 7. 9. 2019 - VÝSLEDKY

24. Přimrzlé koule - 7. 12. 2019 - PŘIHLÁŠKY

Turnaje Central Bohemia CUPu 2019 - Loděnice

Nakashi Cup - 6. 4. 2019 - VÝSLEDKY

Karlův jarní pohár - 11. 5. 2019 - VÝSLEDKY

Memoriál CdP Loděnice - 15. 6. 2019 - VÝSLEDKY

GEKON - "O křišťálovou tašku" - 27. 7. 2019 - VÝSLEDKY

O Pohár CdP Loděnice - 5. 10. 2019 - PŘIHLÁŠKY

Průběžné pořadí k 3. 10. 2019 - 2 turnaje před koncem seriálu (PO 8. TURNAJI)

 

POŘADÍ BODY PŘÍJMENÍ JMÉNO KLUB
1 208 Marhoul Jan CdP Loděnice
2 164 Mrázek Petr PC Kolová
3 153 Ondryáš Jiří FRAPECO
4 148 Vavrovič Petr ml. PC Sokol Lipník
5 143 Nagy Radim CdP Loděnice
6 140 Froněk Jiří CdP Loděnice
7 137 Morávek Petr PC Sokol Lipník
8 133 Froňková Kateřina PC Sokol Lipník
9 118 Felčárek Jaroslav FRAPECO
10 118 Vyoral Hynek CdP Loděnice
11 108 Tomášková Dana UBU Únětice
12 102 Beranová Pavla PC Sokol Lipník
13 93 Zdobinský Michal ml. PC Sokol Lipník
14 87 Bayer Milan UBU Únětice
15 87 Bayerová Hana UBU Únětice
16 86 Kára Jan PC Mimo Done
17 85 Palas Pavel UBU Úněrice
18 85 Vaňková Zhi Jing PC Sokol Velim
19 84 Kauca Jindřich PC Kolová
20 83 Lukáš Petr PLUK Jablonec
21 81 Kamaryt Josef Club Rodamiento
22 81 Schwede Detlef, Chemnitz, Něme
23 79 Vondrouš David CdP Loděnice
24 78 Froňková Blanka PC Sokol Lipník
25 77 Konšel Jakub POP Praha
26 76 Kulhánek Milan SK Sahara Vědomice
27 75 Mrázková Sylva PC Kolová
28 74 Demčíková Jiřina SK Sahara Vědomice
29 72 Zikmunda Martin PC Mimo Done
30 72 Dlouhá Ivana Club Rodamiento
31 72 Michálek Ivo Carreau Brno
32 70 Chmelařová Yvetta SKP Kulová osma
33 69 Radechovský Milan PC Mimo Done
34 68 Šplechtová Dana CdP Loděnice
35 68 Dostál Pavel Petank Club Praha
36 67 Chmelař Ivo SKP Kulová osma
37 67 Fatka Stanislav ml. CdP Loděnice
38 67 Přibyl Miloš SK Sahara Vědomice
39 66 Kaplánek František HRODE Krumsín
40 66 Horáček Jindřich PC Kolová
41 61 Srnský Lubomír 1.KPK Vrchlabí
42 60 Hulec Zdeněk Bowle 09 Klatovy
43 60 Sedláčková Marie PCP Lipník
44 59 Stejskal Václav JAPKO
45 58 Wonsack, Ingo, Německo
46 56 Vlach Jaromír Sokol Kostomlaty
47 56 Lukášová Jana PLUK Jablonec
48 55 Malý Josef UBU Únětice
49 54 Vorel Jan Petank Club Praha
50 54 Semrád Oldřich POP Praha
51 54 Pilát Petr SKP Kulová osma
52 54 Boubínová Vendula Petank Club Praha
53 53 Malá Margita FRAPECO
54 53 Řehoř Miroslav FRAPECO
55 53 Michálek Jan Carreau Brno
56 52 Koreš Jiří st. HAVAJ CB
57 51 Demčík Milan St. SK Sahara Vědomice
58 51 Hodboď Pavel Carreau Brno
59 50 Mitkovová Hana SKP Kulová osma
60 50 Zátka Miloslav SKP Kulová osma
61 50 Kašparová Barbora Petank Club Praha
62 50 Maňák Jan Petank Club Praha
63 49 Procházka Josef SK Pétanque Řepy
64 49 Leiský Leander C.T.P. Club Ořech
65 49 Hladík Jaroslav SK Pétanque Řepy
66 47 Kremlík Miroslav Spolek Park Grébovka
67 46 Paták Jan CdP Loděnice
68 46 Lapihuska Milan st. SK Sahara Vědomice
69 46 Pastorek Jaroslav SK Pétanque Řepy
70 45 Lukáš Vojtěch PLUK Jablonec
71 44 Ečerová Helča
72 44 Zeman Pepa
73 44 Zikmunda Matěj PC Mimo Done
74 43 Zikmunda Vojtěch PC Mimo Done
75 42 Víchová Zuzana CdP Loděnice
76 42 Holoubek Pavel SK Pétanque Řepy
77 41 Malá Zuzana SKP Kulová osma
78 41 Gruber Petr SK Pétanque Řepy
79 40 Moos Dan
80 40 Sjögren Magda SKP Kulová osma
81 40 Michálek Tomáš Carreau Brno
82 39 Kubánek Michal PC Mimo done
83 39 Nepomucký Jaroslav Spolek Park Grébovka
84 39 Smieško Zdeněk
85 39 Pflimpflová Alexandra UBU Únětice
86 38 Vaníček Rudolf Sokol Kostomlaty
87 37 Wonsack, Chemnitz, Německo
88 37 Palicová Markéta PLUK Jablonec
89 37 Hocková Kateřina SK Sahara Vědomice
90 37 Brázda Vladimír 1.KPK Vrchlabí
91 37 Ptáček Miroslav SK Pétanque Řepy
92 37 Bílek Vojtěch 1.KPK Vrchlabí
93 37 Bílek Daniel 1.KPK Vrvhlabí
94 36 Přikryl Karel SK Sahara Vědomice
95 35 Rolf Bonas
96 35 Harri Kolehmainen
97 35 Andreas, Germany
98 35 Hendrych Jan PEK Stolín
99 35 Lišková Jiřina Praha 17
100 35 Hrdinková Naďa Pha 17
101 35 Lapihuska Robert SK Sahara Vědomice
102 35 Lapihuska Mian ml. SK Sahara Vědomice
103 34 Rybářová Valerija SK Pétanque Řepy
104 34 Šoustková Evča
105 33 Fuksa Petr UBU Únětice
106 33 Sibylle, Germany
107 33 Čermák Jiří CdP Loděnice
108 33 Plachý Pavel PC Mimo Done
109 33 Šebek Viktor 1. KPK Vrchlabí
110 31 Hykl Luboš Spolek Park Grébovka
111 31 Šternberg Martin Sport Kolín
112 31 Malý Tomáš PC Sokol Velim
113 31 Gorroňo Lopez Rubi PC Sokol Lipník
114 31 Hytych Petr CdP Loděnice
115 31 Plachá Lucie PC Mimo Done
116 31 Pachla Pavel AURA Havlíčkův Brod
117 30 Kocourek Pavel SK Sahara Vědomice
118 30 Šedivý Zdeněk FRAPECO
119 30 Klučíková Dana Slovensko
120 29 Krassa Roman PC Egrensis
121 29 Kjell Ahlbin
122 29 Gunilla Ahlbin
123 29 Novotný Karel CdP Loděnice
124 29 Fereš Pavel PK 1293 Vojnův Městec
125 29 Lhoták Jaroslav SKP Kulová osma
126 29 Dušáková Hedvika SKP Kulová osma
127 28 Žárský Kamil POP Praha
128 28 Korešová Alena HAVAJ CB
129 28 Habásko Michal AURA Havlíčkův Brod
130 28 Kerstin Jonsson
131 28 Kjell Andersson
132 28 Fukal Milan JAPKO
133 28 Špitálský Milan PK Osika
134 28 Froněk Jiří ml. Petank Club Praha
135 28 Husáková Petra FRAPECO
136 27 Hlaváček Filip POP Praha
137 27 Lill, Dánsko
138 27 Lars, Dánsko
139 27 Ježek Jiří ml. PEK Stolín
140 27 Rendjambe Amos Petank Club Praha
141 26 Mráz Václav PK Osika
142 26 Berkyová Eva Petank Club Praha
143 26 Čapková Věra SK Pétanque Řepy
144 26 Křížek Evžen Pha 17
145 26 Beránek Miroslav PC Kolová
146 25 Horálková Ivana SK Kulová Osma
147 25 Glaserová Dana C.T.P. Club Ořech
148 25 Krejčín Leoš SKP Kulová osma
149 25 Krejčínová Lenka SKP Kulová osma
150 24 Kacerovský Ivo PC Kolová
151 24 Vignolo Phillipe Petank Club Praha
152 24 Gunilla Petersson
153 24 Marianne Bursel
154 24 Klazarová Vlasta SK Pétanque Řepy
155 24 Koňasová Hana SK Pétanque Řepy
156 23 Stejskal Petr JAPKO
157 23 Škopek Martin PC Sokol Velim
158 23 Jára CdP Loděnice
159 23 Petr CdP Loděnice
160 23 Lukáš CdP Loděnice
161 22 roman rakoncza Slovensko
162 22 Michal Dzurik Slovensko
163 21 Blažej Petr 1. Starobrněnský PK
164 21 Blažejová Eva 1. Starobrněnský PK
165 21 Fárová Helena SKP Kulová Osma
166 21 Fára Jindřich SKP Kulová Osma
167 20 Skopal Martin Kulový blesk Olomouc
168 20 Matuška Vladimír Orel Řečkovice
169 20 Hodboďová Romana POP Praha
170 20 Johanna lövkvist
171 20 Ann Kristin Rosen
172 20 Špiclová Adéla PK Osika Plzeň
173 20 Řezníková Marie SK Pétanque Řepy
174 20 Smělý Jiří SK Pétanque Řepy
175 20 Colin Cyril FRAPECO
176 20 Ondryasova Lucie
177 19 Sládková Hana 1. KPK Vrchlabí
178 19 Bímová Alena 1. KPK Vrchlabí
179 19 Leif Johansson
180 19 Dorthy Johansson
181 19 Škorničková Jaroslava Sokol Kostomlaty
182 19 Čihák Josef PCP Lipník
183 18 Fafek Petr PC Sokol Lipník
184 18 Tommy Fagelström
185 18 Britt Lindal
186 17 Borovičková Eliška SKP Kulová osma
187 17 Paul Wagenaar, Holandsko
188 17 Henk Docter , Holandsko
189 16 Nina Shougaard
190 16 Jörgen Bo Wind
191 16 Reinhold, Německo
192 16 Řezníček Jiří 1.KPK Vrchlabí
193 16 Sládková Hana 1.KPK Vrchlabí
194 15 Kohout Jiří, Ořech
195 15 Kohoutová Božena, Ořech
196 15 Klír Tomáš Petank Club Praha
197 15 Kotúčová Soňa Petank Club Praha
198 15 Griffon Jean AURA Havlíčkův Brod
199 15 Hůrka Jindřich Bowle 09 Klatovy
200 15 Hulec Michal Bowle 09 Klatovy
201 15 Hobža Vladimír Club Rodamiento
202 15 Grepl Jiří Carreau Brno
203 15 Michalička Lukáš 1KPK Vrchlabí
204 14 Gun Luukkonen
205 14 Per-Ake Eriksson
206 13 Rovný Jiří SKP Kulová osma
207 13 Hanuš Jaroslav SKP Kulová osma
208 13 Vaníčková Alena Sokol Kostomlaty
209 13 Cibulková Jana Praha 17
210 13 Gazdíková Jiřina SK Pétanque Řepy
211 12 Inger Petersson
212 12 Lars Hesse
213 12 Kot Pavel UBU Únětice
214 12 Kotová Jiřina UBU Únětice
215 11 Preuss Michal POP Praha
216 11 Fiete, Deutschland
217 11 německý junior (13 let) hledá
218 11 Smitek Josef PC Egrensis
219 11 Jurč Pavel PC Egrensis
220 10 Tommy Aberg
221 10 Rolf Bonäs
222 10 Pastorková Eva SK Pétanque Řepy
223 9 Soukupova Irca
224 9 Linková Eva Pha 17
225 9 Glaser Vladimír C.T.P. Club Ořech
226 8 Mikyška Milan SK Sahara Vědomice
227 8 Horáčková Simona SK Sahara Vědomice
228 8 Mach Roman Lesklé koule - 1.PC Líšnice
229 8 Žůrek Luděk Lesklé koule - 1.PC Líšnice
230 7 Jesper, Dánsko
231 6 Fafková Jana PC Sokol Lipník
232 6 Inga-Lill Halvarsson
233 6 Christina Spets
234 6 Preuss Ondřej POP Praha
235 6 Kraus Jaroslav
236 6 Jelínek Martin Petank Club Praha
237 6 Bruner Charles
238 5 Přikrylová Regina SLOPE Brno
239 5 Janík Petr PCBD
240 5 Inger, Dánsko
241 5 Sedláčková Hedvika
242 5 Kadavá Petra 1.KPK Vrchlabí
243 4 Benny Martinsson
244 4 Ander Nystrom
245 4 Kunert Vladimír PCP Lipník
246 4 Krause Vlastimil PC Sokol Velim
247 4 Rippl Dagmar, Německo
248 4 Bjarne, Dánsko
249 4 Tonny, Dánsko
250 4 Erik, Dánsko
251 4 Satranský Jaroslav Pha 17
252 4 Tyrol Pavel CdP Loděnice
253 4 Christov Christo SK Pétanque Řepy
254 4 Christovová Irena SK Pétanque Řepy
255 4 Kolaříková Josefína
256 4 Tesařová Jana
257 4 Slobodová Veronika Carreau Brno
258 4 Blieková Alena SENIOR TÝM Praha 1
259 4 Bednářová Jaroslava SENIOR TÝM Praha 1
260 4 Forejtarová Hana Praha 17
261 4 Ptáček Luboš
262 4 Mazúr Pavel PC Sokol Lipník
263 2 Štěpánek Petr 1. KPK Vrchlabí
264 2 Bím Luboš 1. KPK Vrchlabí
265 2 Jirkovský Tomáš PK Osika Plzeň
266 2 Anton Lubomír KLIP Litovel
267 2 Ilgner Vladimír 1. Starobrněnský PK
268 2 Müller Jan PC Mimo Done
269 2 Hykl Ondřej Spolek Park Grébovka
270 2 Bucek Zdeněk 1. KPK Vrchlabí
271 2 Kmoch Miroslav PCP Lipník
272 2 Reinbergrová Václava PCP Lipník
273 2 Papoušek Vladimír
274 2 Krucký Antonín
275 2 Rieger František PC Mimo Done
276 2 Plucar Petr PC Kolová
277 2 Plucarová Lenka PC Kolová
278 2 Gröschl Zdeněk SK Sahara Vědomice
279 2 Čížek Milan Petank Club Praha
280 2 Svoboda Vladislav
281 2 Gorroňo Lopez Blanka PC Sokol Lipník
282 2 Pfeiffer Ondřej Petank Club Praha
283 2 Schneider Milan SK Kulová Osma
284 2 Carl Enström
285 2 Inger Oskarsson
286 2 Bozo Kodric
287 2 Martina Kodric
288 2 Pelle Alfredson
289 2 Marianne Alfredson
290 2 Rieger Hubert PC Mimo Done
291 2 Werner Heidenreich
292 2 Lars
293 2 Miroslav Šuk
294 2 Michaela Zítková
295 2 Dick de Deugd, Holandsko
296 2 Aukje de Deugd, Holandsko
297 2 Marrianne Hendriksson
298 2 Christer Petersson
299 2 Leiský Martin C.T.P. Club Ořech
300 2 Glaser Vojtěch
301 2 Marco van Wageningen, Holandsk
302 2 Jeanet Hartgers, Holandsko
303 2 Carola Gussor, Německo
304 2 Anna, Německo
305 2 Rob van Eerden, Holandsko
306 2 Herman Notten, Holandsko
307 2 Sylvi Gullberg
308 2 Bernt Gullberg
309 2 Lilian, Dánsko
310 2 Mikloš Davis PC Mimo Done
311 2 Paterová Jiřina SENIOR TÝM Praha 1
312 2 Björn Alvin
313 2 Lill Alvin
314 2 Němcová Vlasta SENIOR TÝM Praha 1
315 2 Flemming, Dánsko
316 2 AnnLis
317 2 Stefan Svensson
318 2 Angela Johansson
319 2 Nils-Olof Johansson
320 2 Kolombo Miroslav
321 2 Sybille, Germany
322 2 Havlín Adam PC Mimo Done
323 2 Valenz Jan PK Osika
324 2 Lukaševič Jan PC Mimo Done
325 2 Czicze Marie
326 2 Mrázová Eva PK Osika Plzeň
327 2 Hůrková Jindra Bowle 09 Klatovy
328 2 Hůrková Lucie Bowle 09 Klatovy
329 2 Ptáčková Brigita
330 2 Chuchla Pavka
331 2 Beluh Pavel
332 2 Vlasatá Pavla

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *