Central Bohemia Cup 2019 – po 9. turnaji

Central Bohemia Cup 2019 - po 9. turnaji

Ještě jeden turnaj zbývá do konce CBC Cupu 2019 a už známe letošního vítěze. Stává se jím Jan Marhoul z CdP Loděnice, který už tak úspěšnou sezónu zakončuje dalším prvním místem. To ale nic nemění na tom, že o další medailové pozice se bude bojovat až do úplného konce.

Turnaje Central Bohemia CUPu 2019 - Ořech

Svědek - Světový den koulí - 9. 3. 2019 - VÝSLEDKY

23. Prvomájové koule Barona Prášila - 27. 4. 2019 - VÝSLEDKY

Přístavní turnaj piráta Morgana - 28. 4. 2019 - VÝSLEDKY

Golden Prague Cup - 7. 9. 2019 - VÝSLEDKY

24. Přimrzlé koule - 7. 12. 2019 - PŘIHLÁŠKY

Turnaje Central Bohemia CUPu 2019 - Loděnice

Nakashi Cup - 6. 4. 2019 - VÝSLEDKY

Karlův jarní pohár - 11. 5. 2019 - VÝSLEDKY

Memoriál CdP Loděnice - 15. 6. 2019 - VÝSLEDKY

GEKON - "O křišťálovou tašku" - 27. 7. 2019 - VÝSLEDKY

O Pohár CdP Loděnice - 5. 10. 2019 - VÝSLEDKY

Průběžné pořadí k 4. 11. 2019 - 1 turnaj před koncem seriálu (PO 9. TURNAJI)

 

POŘADÍ BODY PŘÍJMENÍ JMÉNO KLUB
1 248 Marhoul Jan CdP Loděnice
2 194 Mrázek Petr PC Kolová
3 181 Ondryáš Jiří FRAPECO
4 166 Morávek Petr PC Sokol Lipník
5 152 Froněk Jiří CdP Loděnice
6 148 Vavrovič Petr ml. PC Sokol Lipník
7 143 Nagy Radim CdP Loděnice
8 134 Felčárek Jaroslav FRAPECO
9 133 Froňková Kateřina PC Sokol Lipník
10 133 Beranová Pavla PC Sokol Lipník
11 130 Vyoral Hynek CdP Loděnice
12 125 Tomášková Dana UBU Únětice
13 113 Zdobinský Michal ml. PC Sokol Lipník
14 112 Michálek Ivo Carreau Brno
15 105 Kauca Jindřich PC Kolová
16 105 Konšel Jakub POP Praha
17 101 Vondrouš David CdP Loděnice
18 99 Kára Jan PC Mimo Done
19 96 Horáček Jindřich PC Kolová
20 93 Bayer Milan UBU Únětice
21 93 Bayerová Hana UBU Únětice
22 93 Froňková Blanka PC Sokol Lipník
23 93 Radechovský Milan PC Mimo Done
24 92 Kamaryt Josef Club Rodamiento
25 91 Demčíková Jiřina SK Sahara Vědomice
26 88 Lukáš Petr PLUK Jablonec
27 87 Vaňková Zhi Jing PC Sokol Velim
28 87 Mrázková Sylva PC Kolová
29 87 Koreš Jiří st. HAVAJ CB
30 86 Přibyl Miloš SK Sahara Vědomice
31 85 Palas Pavel UBU Úněrice
32 84 Řehoř Miroslav FRAPECO
33 83 Dlouhá Ivana Club Rodamiento
34 81 Schwede Detlef, Chemnitz, Něme
35 80 Michálek Tomáš Carreau Brno
36 79 Zikmunda Martin PC Mimo Done
37 78 Sedláčková Marie PCP Lipník
38 77 Stejskal Václav JAPKO
39 76 Kulhánek Milan SK Sahara Vědomice
40 76 Hulec Zdeněk Bowle 09 Klatovy
41 74 Chmelařová Yvetta SKP Kulová osma
42 74 Lukáš Vojtěch PLUK Jablonec
43 72 Semrád Oldřich POP Praha
44 71 Chmelař Ivo SKP Kulová osma
45 69 Malá Margita FRAPECO
46 68 Šplechtová Dana CdP Loděnice
47 68 Dostál Pavel Petank Club Praha
48 67 Fatka Stanislav ml. CdP Loděnice
49 66 Kaplánek František HRODE Krumsín
50 66 Palicová Markéta PLUK Jablonec
51 65 Vlach Jaromír Sokol Kostomlaty
52 65 Lapihuska Milan st. SK Sahara Vědomice
53 64 Boubínová Vendula Petank Club Praha
54 63 Sjögren Magda SKP Kulová osma
55 61 Srnský Lubomír 1.KPK Vrchlabí
56 61 Lukášová Jana PLUK Jablonec
57 59 Korešová Alena HAVAJ CB
58 58 Wonsack, Ingo, Německo
59 58 Pilát Petr SKP Kulová osma
60 58 Froněk Jiří ml. Petank Club Praha
61 57 Demčík Milan St. SK Sahara Vědomice
62 57 Bílek Vojtěch 1.KPK Vrchlabí
63 56 Fereš Pavel PK 1293 Vojnův Městec
64 55 Malý Josef UBU Únětice
65 54 Vorel Jan Petank Club Praha
66 54 Zikmunda Matěj PC Mimo Done
67 53 Michálek Jan Carreau Brno
68 53 Gorroňo Lopez Rubi PC Sokol Lipník
69 53 Špitálský Milan PK Osika
70 52 Mitkovová Hana SKP Kulová osma
71 52 Zátka Miloslav SKP Kulová osma
72 52 Krejčín Leoš SKP Kulová osma
73 52 Krejčínová Lenka SKP Kulová osma
74 51 Hodboď Pavel Carreau Brno
75 51 Procházka Josef SK Pétanque Řepy
76 51 Hladík Jaroslav SK Pétanque Řepy
77 51 Holoubek Pavel SK Pétanque Řepy
78 51 Mráz Václav PK Osika
79 50 Kašparová Barbora Petank Club Praha
80 50 Maňák Jan Petank Club Praha
81 49 Leiský Leander C.T.P. Club Ořech
82 48 Paták Jan CdP Loděnice
83 48 Pflimpflová Alexandra UBU Únětice
84 47 Kremlík Miroslav Spolek Park Grébovka
85 46 Pastorek Jaroslav SK Pétanque Řepy
86 44 Ečerová Helča
87 44 Zeman Pepa
88 44 Víchová Zuzana CdP Loděnice
89 44 Blažej Petr 1. Starobrněnský PK
90 44 Blažejová Eva 1. Starobrněnský PK
91 43 Zikmunda Vojtěch PC Mimo Done
92 41 Malá Zuzana SKP Kulová osma
93 41 Gruber Petr SK Pétanque Řepy
94 41 Žárský Kamil POP Praha
95 41 Slobodová Veronika Carreau Brno
96 40 Moos Dan
97 39 Kubánek Michal PC Mimo done
98 39 Nepomucký Jaroslav Spolek Park Grébovka
99 39 Smieško Zdeněk
100 39 Ptáček Miroslav SK Pétanque Řepy
101 39 Pachla Pavel AURA Havlíčkův Brod
102 38 Vaníček Rudolf Sokol Kostomlaty
103 38 Kacerovský Ivo PC Kolová
104 37 Wonsack, Chemnitz, Německo
105 37 Hocková Kateřina SK Sahara Vědomice
106 37 Brázda Vladimír 1.KPK Vrchlabí
107 37 Bílek Daniel 1.KPK Vrvhlabí
108 37 Valenz Lukáš Varan Karlovy Vary
109 37 Valenzová Helena Varan Karlovy Vary
110 36 Přikryl Karel SK Sahara Vědomice
111 36 Rybářová Valerija SK Pétanque Řepy
112 36 Grepl Jiří Carreau Brno
113 35 Rolf Bonas
114 35 Harri Kolehmainen
115 35 Andreas, Germany
116 35 Hendrych Jan PEK Stolín
117 35 Lišková Jiřina Praha 17
118 35 Hrdinková Naďa Pha 17
119 35 Lapihuska Robert SK Sahara Vědomice
120 35 Lapihuska Mian ml. SK Sahara Vědomice
121 35 Fuksa Petr UBU Únětice
122 35 Preuss Michal POP Praha
123 35 Koreš Jiří ml. HAVAJ CB
124 35 Netušil Radek P.C.B.D.
125 34 Šoustková Evča
126 33 Sibylle, Germany
127 33 Čermák Jiří CdP Loděnice
128 33 Plachý Pavel PC Mimo Done
129 33 Šebek Viktor 1. KPK Vrchlabí
130 33 Krpec František HRODE KRUMSÍN
131 33 Soldán Michal HRODE KRUMSÍN
132 33 Faltýnek David HRODE KRUMSÍN
133 31 Hykl Luboš Spolek Park Grébovka
134 31 Šternberg Martin Sport Kolín
135 31 Malý Tomáš PC Sokol Velim
136 31 Hytych Petr CdP Loděnice
137 31 Plachá Lucie PC Mimo Done
138 30 Kocourek Pavel SK Sahara Vědomice
139 30 Šedivý Zdeněk FRAPECO
140 30 Klučíková Dana Slovensko
141 30 Vaníčková Alena Sokol Kostomlaty
142 29 Krassa Roman PC Egrensis
143 29 Kjell Ahlbin
144 29 Gunilla Ahlbin
145 29 Novotný Karel CdP Loděnice
146 29 Lhoták Jaroslav SKP Kulová osma
147 29 Dušáková Hedvika SKP Kulová osma
148 28 Habásko Michal AURA Havlíčkův Brod
149 28 Kerstin Jonsson
150 28 Kjell Andersson
151 28 Fukal Milan JAPKO
152 28 Husáková Petra FRAPECO
153 28 Čapková Věra SK Pétanque Řepy
154 28 Pírek Martin HRODE KRUMSÍN
155 27 Hlaváček Filip POP Praha
156 27 Lill, Dánsko
157 27 Lars, Dánsko
158 27 Ježek Jiří ml. PEK Stolín
159 27 Rendjambe Amos Petank Club Praha
160 27 Horálková Ivana SK Kulová Osma
161 27 Horáčková Simona SK Sahara Vědomice
162 27 Valenz Jan PK Osika
163 26 Berkyová Eva Petank Club Praha
164 26 Křížek Evžen Pha 17
165 26 Beránek Miroslav PC Kolová
166 26 Klazarová Vlasta SK Pétanque Řepy
167 26 Koňasová Hana SK Pétanque Řepy
168 26 Krpec Miroslav HRODE KRUMSÍN
169 26 Krpcová Jana HRODE KRUMSÍN
170 26 Motl Bohuslav HRODE KRUMSÍN
171 25 Glaserová Dana C.T.P. Club Ořech
172 25 Škopek Martin PC Sokol Velim
173 24 Vignolo Phillipe Petank Club Praha
174 24 Gunilla Petersson
175 24 Marianne Bursel
176 24 Gorroňo Lopez Blanka PC Sokol Lipník
177 24 Radoušová Jana PK Osika
178 23 Stejskal Petr JAPKO
179 23 Jára CdP Loděnice
180 23 Petr CdP Loděnice
181 23 Lukáš CdP Loděnice
182 23 Fárová Helena SKP Kulová Osma
183 23 Fára Jindřich SKP Kulová Osma
184 22 roman rakoncza Slovensko
185 22 Michal Dzurik Slovensko
186 22 Řezníková Marie SK Pétanque Řepy
187 21 Resl Jan POP Praha
188 20 Skopal Martin Kulový blesk Olomouc
189 20 Matuška Vladimír Orel Řečkovice
190 20 Hodboďová Romana POP Praha
191 20 Johanna lövkvist
192 20 Ann Kristin Rosen
193 20 Špiclová Adéla PK Osika Plzeň
194 20 Smělý Jiří SK Pétanque Řepy
195 20 Colin Cyril FRAPECO
196 20 Ondryasova Lucie
197 20 Vedral Filip 1.KPK Vrchlabí
198 20 Hájek Martin ml. PEK Stolín
199 19 Sládková Hana 1. KPK Vrchlabí
200 19 Bímová Alena 1. KPK Vrchlabí
201 19 Leif Johansson
202 19 Dorthy Johansson
203 19 Škorničková Jaroslava Sokol Kostomlaty
204 19 Čihák Josef PCP Lipník
205 19 Preuss Ondřej POP Praha
206 18 Fafek Petr PC Sokol Lipník
207 18 Tommy Fagelström
208 18 Britt Lindal
209 17 Borovičková Eliška SKP Kulová osma
210 17 Paul Wagenaar, Holandsko
211 17 Henk Docter , Holandsko
212 16 Nina Shougaard
213 16 Jörgen Bo Wind
214 16 Reinhold, Německo
215 16 Řezníček Jiří 1.KPK Vrchlabí
216 16 Sládková Hana 1.KPK Vrchlabí
217 16 Plucar Petr PC Kolová
218 15 Kohout Jiří, Ořech
219 15 Kohoutová Božena, Ořech
220 15 Klír Tomáš Petank Club Praha
221 15 Kotúčová Soňa Petank Club Praha
222 15 Griffon Jean AURA Havlíčkův Brod
223 15 Hůrka Jindřich Bowle 09 Klatovy
224 15 Hulec Michal Bowle 09 Klatovy
225 15 Hobža Vladimír Club Rodamiento
226 15 Michalička Lukáš 1KPK Vrchlabí
227 15 Gazdíková Jiřina SK Pétanque Řepy
228 15 Konečná Jana Kulový blesk Olomouc
229 15 Valík Václav PAK Albrechtice
230 14 Gun Luukkonen
231 14 Per-Ake Eriksson
232 14 Gubiš Josef PC Kolová
233 13 Rovný Jiří SKP Kulová osma
234 13 Hanuš Jaroslav SKP Kulová osma
235 13 Cibulková Jana Praha 17
236 13 Jurč Pavel PC Egrensis
237 12 Inger Petersson
238 12 Lars Hesse
239 12 Kot Pavel UBU Únětice
240 12 Kotová Jiřina UBU Únětice
241 11 Fiete, Deutschland
242 11 německý junior (13 let) hledá
243 11 Smitek Josef PC Egrensis
244 11 Mandíková Sylva PCP Lipník
245 10 Tommy Aberg
246 10 Rolf Bonäs
247 10 Pastorková Eva SK Pétanque Řepy
248 10 Hůrková Lucie Bowle 09 Klatovy
249 10 Srnský Jakub 1.KPK Vrchlabí
250 9 Soukupova Irca
251 9 Linková Eva Pha 17
252 9 Glaser Vladimír C.T.P. Club Ořech
253 9 Havlín Adam PC Mimo Done
254 9 Lukaševič Jan PC Mimo Done
255 8 Mikyška Milan SK Sahara Vědomice
256 8 Mach Roman Lesklé koule - 1.PC Líšnice
257 8 Žůrek Luděk Lesklé koule - 1.PC Líšnice
258 8 Bartoš Josef CHRUPEK Chrudim
259 7 Jesper, Dánsko
260 6 Fafková Jana PC Sokol Lipník
261 6 Inga-Lill Halvarsson
262 6 Christina Spets
263 6 Kraus Jaroslav
264 6 Jelínek Martin Petank Club Praha
265 6 Bruner Charles
266 6 Tyrol Pavel CdP Loděnice
267 6 Christov Christo SK Pétanque Řepy
268 6 Christovová Irena SK Pétanque Řepy
269 6 Kolaříková Josefína
270 5 Přikrylová Regina SLOPE Brno
271 5 Janík Petr PCBD
272 5 Inger, Dánsko
273 5 Sedláčková Hedvika
274 5 Kadavá Petra 1.KPK Vrchlabí
275 5 Anton Lubomír KLIP Litovel
276 5 Ilgner Vladimír 1. Starobrněnský PK
277 5 Janeček Robert HRODE KRUMSÍN
278 4 Benny Martinsson
279 4 Ander Nystrom
280 4 Kunert Vladimír PCP Lipník
281 4 Krause Vlastimil PC Sokol Velim
282 4 Rippl Dagmar, Německo
283 4 Bjarne, Dánsko
284 4 Tonny, Dánsko
285 4 Erik, Dánsko
286 4 Satranský Jaroslav Pha 17
287 4 Tesařová Jana
288 4 Blieková Alena SENIOR TÝM Praha 1
289 4 Bednářová Jaroslava SENIOR TÝM Praha 1
290 4 Forejtarová Hana Praha 17
291 4 Ptáček Luboš
292 4 Mazúr Pavel PC Sokol Lipník
293 3 Karásek Jiří ml. HRODE KRUMSÍN
294 2 Štěpánek Petr 1. KPK Vrchlabí
295 2 Bím Luboš 1. KPK Vrchlabí
296 2 Jirkovský Tomáš PK Osika Plzeň
297 2 Müller Jan PC Mimo Done
298 2 Hykl Ondřej Spolek Park Grébovka
299 2 Bucek Zdeněk 1. KPK Vrchlabí
300 2 Kmoch Miroslav PCP Lipník
301 2 Reinbergrová Václava PCP Lipník
302 2 Papoušek Vladimír
303 2 Krucký Antonín
304 2 Rieger František PC Mimo Done
305 2 Plucarová Lenka PC Kolová
306 2 Gröschl Zdeněk SK Sahara Vědomice
307 2 Čížek Milan Petank Club Praha
308 2 Svoboda Vladislav
309 2 Pfeiffer Ondřej Petank Club Praha
310 2 Schneider Milan SK Kulová Osma
311 2 Carl Enström
312 2 Inger Oskarsson
313 2 Bozo Kodric
314 2 Martina Kodric
315 2 Pelle Alfredson
316 2 Marianne Alfredson
317 2 Rieger Hubert PC Mimo Done
318 2 Werner Heidenreich
319 2 Lars
320 2 Miroslav Šuk
321 2 Michaela Zítková
322 2 Dick de Deugd, Holandsko
323 2 Aukje de Deugd, Holandsko
324 2 Marrianne Hendriksson
325 2 Christer Petersson
326 2 Leiský Martin C.T.P. Club Ořech
327 2 Glaser Vojtěch
328 2 Marco van Wageningen, Holandsk
329 2 Jeanet Hartgers, Holandsko
330 2 Carola Gussor, Německo
331 2 Anna, Německo
332 2 Rob van Eerden, Holandsko
333 2 Herman Notten, Holandsko
334 2 Sylvi Gullberg
335 2 Bernt Gullberg
336 2 Lilian, Dánsko
337 2 Mikloš Davis PC Mimo Done
338 2 Paterová Jiřina SENIOR TÝM Praha 1
339 2 Björn Alvin
340 2 Lill Alvin
341 2 Němcová Vlasta SENIOR TÝM Praha 1
342 2 Flemming, Dánsko
343 2 AnnLis
344 2 Stefan Svensson
345 2 Angela Johansson
346 2 Nils-Olof Johansson
347 2 Kolombo Miroslav
348 2 Sybille, Germany
349 2 Czicze Marie
350 2 Mrázová Eva PK Osika Plzeň
351 2 Hůrková Jindra Bowle 09 Klatovy
352 2 Ptáčková Brigita
353 2 Chuchla Pavka
354 2 Beluh Pavel
355 2 Vlasatá Pavla
356 2 Horálek Jiří PCP Lipník
357 2 Jeřala Pavel PC Sokol Velim
358 2 Černý Vojtěch PC Sokol Velim
359 2 Klouda Aleš PC Sokol Velim
360 2 Skala Petr PC Sokol Velim
361 2 Drmola Michal HRODE KRUMSÍN
362 2 Drmolová Petra HRODE KRUMSÍN
363 2 Drmola Miroslav HRODE KRUMSÍN
364 2 Pechr Martin PC Egrensis
365 2 Říha Filip PC Egrensis
366 2 Hanák David Orel Řečkovice
367 2 Bejšovec Petr Orel Řečkovice

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *