Central Bohemia Cup 2018 – po 7. turnaji

Central Bohemia Cup 2018 - po 7. turnaji

Turnaje Central Bohemia CUPu 2018 – Ořech

Svědek – Světový den koulí – 10. 3. 2018 – VÝSLEDKY

21. Prvomájové koule Barona Prášila – 28. 4. 2018 – VÝSLEDKY

Přístavní turnaj piráta Morgana – 29. 4. 2018 – VÝSLEDKY

Golden Prague Cup – 22. 9. 2018 – PŘIHLÁŠKY

22. Přimrzlé koule – 1. 12. 2018 – PŘIHLÁŠKY

Turnaje Central Bohemia CUPu 2018 – Loděnice

Nakashi Cup – 24. 3. 2018 – VÝSLEDKY

Karlův jarní pohár – 12. 5. 2018 – VÝSLEDKY

Memoriál CdP Loděnice – 16. 6. 2018 – VÝSLEDKY

GEKON – „O křišťálovou tašku“ – 25. 8. 2018 – VÝSLEDKY

O Pohár CdP Loděnice – 6. 10. 2018 – PŘIHLÁŠKY

Průběžné pořadí k 28. 8. 2018 – po 7. turnaji

Soubor s výsledky ZDE

 

PRŮBĚŽNÉ POŘ. BODY PŘÍJMENÍ JMÉNO KLUB
1 147 Mrázek Petr PC Kolová
2 130 Mrázková Sylva PC Kolová
3 125 Marhoul Jan CdP Loděnice
4 115 Palas Pavel UBU Únětice
5 113 Froněk Jiří CdP Loděnice
6 105 Froňková Blanka PC Sokol Lipník
7 102 Morávek Petr PC Sokol Lipník
8 98 Vyoral Hynek Sokol Kostomlaty
9 95 Řehoř Miroslav FRAPECO
10 92 Nagy Radim CdP Loděnice
11 92 Vorel Jan Petank Club Praha
12 90 Zátka Miloslav SKP Kulová osma
13 90 Mitkovová Hana SKP Kulová osma
14 86 Zikmunda Vojtěch PC Mimo Done
15 85 Vedralová Kateřina Petank Club Praha
16 80 Konšel Jakub POP Praha
17 80 Beránek Miroslav PC Kolová
18 80 Šplechtová Dana Sokol Kostomlaty
19 79 Krejčín Leoš SKP Kulová osma
20 79 Krejčínová Lenka SKP Kulová osma
21 79 Kunert Vladimír PCP Lipník
22 77 Michálek Ivo Carreau Brno
23 77 Pastorek Jaroslav SK Pétanque Řepy
24 73 Malá Margita FRAPECO
25 72 Michálek Tomáš Carreau Brno
26 72 Kamaryt Josef Club Rodamiento
27 71 Horáček Jindřich PC Kolová
28 69 Sjögren Magda SKP Kulová osma
29 68 Vaníčková Alena Sokol Kostomlaty
30 67 Kulhánek Milan SK Sahara Vědomice
31 66 Žárský Kamil POP Praha
32 65 Lapihuska Milan st. SK Sahara Vědomice
33 64 Ondryáš Jiří FRAPECO
34 61 Ptáček Miroslav SK Pétanque Řepy
35 61 Tomášková Dana UBU Únětice
36 61 Felčárek Jaroslav FRAPECO
37 60 Chmelařová Yvetta SKP Kulová osma
38 60 Froňková Kateřina PC Sokol Lipník
39 60 Šedivý Zdeněk FRAPECO
40 58 Novotný Vladimír PCP Lipník
41 57 Radoušová Jana PK Osika Plzeň
42 56 Koreš Jiří st. HAVAJ CB
43 56 Chocholouš Ladislav PK Sezemice
44 56 Dlouhá Ivana Club Rodamiento
45 56 Demčíková Jiřina SK Sahara Vědomice
46 55 Fereš Pavel PK 1293 Vojnův Městec
47 55 Pachla Pavel AURA Havlíčkův Brod
48 54 Demčík Milan St. SK Sahara Vědomice
49 54 Lhoták Jaroslav SKP Kulová osma
50 54 Dušáková Hedvika SKP Kulová osma
51 51 Špitálský Milan PK Osika Plzeň
52 51 Mrázová Eva PK Osika Plzeň
53 50 Brázda Vladimír 1.KPK Vrchlabí
54 50 Chocholouš Ondřej PK Sezemice
55 50 Tyrol Pavel CdP Loděnice
56 49 Preuss Ondřej POP Praha
57 49 Zikmunda Martin PC Mimo Done
58 48 Šebek Viktor 1. KPK Vrchlabí
59 48 Busk, John, Dánsko    
60 45 Radechovský Milan PC Mimo Done
61 45 Čermák Jiří CdP Loděnice
62 45 Bayer Milan UBU Únětice
63 44 Pastorková Eva SK Pétanque Řepy
64 43 Srnský Lubomír 1. KPK Vrchlabí
65 43 Hladík Jaroslav SK Pétanque Řepy
66 41 Kára Jan PC Mimo Done
67 41 Vondrouš David CdP Loděnice
68 40 Slobodová Veronika Carreau Brno
69 40
Schwede Detlef, Chemnitz, Něme
   
70 40 Hodboď Pavel Carreau Brno
71 40 Habásko Michal ml. AURA Havlíčkův Brod
72 38 Bayerová Hana UBU Únětice
73 37 Borovičková Eliška SKP Kulová osma
74 37 Koreš Jiří ml. HAVAJ CB
75 37 Přibyl Miloš SK Sahara Vědomice
76 37 Pflimpflová Alexandra UBU Únětice
77 36 Klír Tomáš Petank Club Praha
78 36 Froněk Jiří ml. Petank Club Praha
79 35 Preuss Michal POP Praha
80 35 Hodboďová Romana POP Praha
81 35 Škorničková Jaroslava Sokol Kostomlaty
82 35 Čihák Josef PCP Lipník
83 35 Bílek Vojtěch 1. KPK Vrchlabí
84 34 Slapnička Václav SKP Kulová osma
85 34 Lenhartová Ivana SKP Kulová osma
86 34 Novotný Karel CdP Loděnice
87 33 Korešová Alena HAVAJ CB
88 33 Wonsack, Ingo, Švýcarsko    
89 33 Gunilla Ahlbin, Sweden    
90 33 Kerstin Jonsson    
91 33 Zikmunda Matěj PC Mimo Done
92 33 Pilát Petr SKP Kulová Osma
93 33 Nepomucký Jaroslav Spolek Park Grébovka
94 32 Procházka Josef SK Pétanque Řepy
95 32 Svoboda Jan PCFT Sokoleč
96 32 Beranová Pavla PC Sokol Lipník
97 31 Kremlík Miroslav Spolek Park Grébovka
98 31 Holoubek Pavel SK Pétanque Řepy
99 31 Horálek Jiří PCP Lipník
100 30 Joan Nolfi, Danmark    
101 30 Mika Nolfi    
102 30 Zdobinský Michal ml. PC Sokol Lipník
103 30 Hulec Michal ml. Bowle 09 Klatovy
104 29 Leiský Leander C.T.P. Club Ořech
105 29 Kraus Jaroslav PC LEAP
106 29 Fukal Milan JAPKO
107 29 Husáková Petra FRAPECO
108 28 Lapihuska Milan ml. SK Sahara Vědomice
109 28 Paul Wagenaar, Holandsko    
110 28 Henk Docter, Holandsko    
111 28 Christer Petersson, Sweden    
112 28 Gun Heidenreich    
113 28 Jesper Rye, Danmark    
114 28 Kotúčová Soňa Petank Club Praha
115 28 Vaňková Zhi Jing PC Sokol Velim
116 28 Dostál Pavel Petank Club Praha
117 28 Janoš Jiří FRAPECO
118 28 Hůrka Jindřich Bowle 09 Klatovy
119 28 Hulec Zdeněk Bowle 09 Klatovy
120 27 Kauca Jindřich PC Kolová
121 27 Lukáš Petr PLUK Jablonec
122 27 Lukášová Jana PLUK Jablonec
123 27 Vaníček Rudolf Sokol Kostomlaty
124 27 Gazdíková Jiřina SK Pétanque Řepy
125 26 Louda Vladimír PC Sokol Lipník
126 26 Tomík    
127 25 Štěpánek Petr 1. KPK Vrchlabí
128 25 Sládková Hana 1. KPK Vrchlabí
129 25 Glaser Vladimír C.T.P. Club Ořech
130 25 Mráz Václav PK Osika Plzeň
131 25 Špiclová Adéla PK Osika Plzeň
132 24 Hobža Vladimír Club Rodamiento
133 24 Šoustková Eva  
134 24 Maňák Jan  
135 23 Beránek st. Josef PK Sezemice
136 23 Beránek ml. Josef PK Sezemice
137 23 Chmelař Ivo SKP Kulová osma
138 23 Plachý Pavel PC Mimo Done
139 23 Hytych Petr CdP Loděnice
140 23 Smieško    
141 22 Dědina Martin POP Praha
142 22 Fatka Stanislav ml. CdP Loděnice
143 22 Dušková Blanka  
144 22 Škoda Petr  
145 21 Kubánek Michal PC Mimo Done
146 21 Malá Zuzana SKP Kulová Osma
147 21 Moos Dan  
148 21 Škandera Petr  
149 20 Fafek Petr PC Sokol Lipník
150 20 Hans Tijssen, Holandsko    
151 20 Dick de Deugd, Holandsko    
152 20 Busk, Helle, Dánsko    
153 20 Christer Gyllander, Sweden    
154 20 Gunilla Petersson    
155 20 Pinkasová Marie Club Rodamiento
156 20 Malý Tomáš PC Sokol Velim
157 20 Vignolo Phillipe Petank Club Praha
158 20 Zderadička Jiří CdP Loděnice
159 20 Kurzweilová Brigit juniorka
160 19 Plucar Petr PC Kolová
161 19 Víchová Zuzana CdP Loděnice
162 17 Jirkovský Tomáš PK Osika Plzeň
163 17 Kolaříková Josefína SK Pétanque Řepy
164 17 Tesařová Jana SK Pétanque Řepy
165 16 Řezník Alois SK Pétanque Řepy
166 16 Lill Jacobsen, Dánsko    
167 16 Mach Roman Lesklé koule – 1. PC Líšnice
168 16 Žůrek Luděk
Lesklé koule – 1. PC Líšnice
169 15 Bím Luboš 1. KPK Vrchlabí
170 15 Bímová Alena 1. KPK Vrchlabí
171 14 Piller Tomáš SK Sahara Vědomice
172 14 Kot Pavel UBU Únětice
173 14 Kotová Jiřina UBU Únětice
174 13 Fafková Jana PC Sokol Lipník
175 13 Szitányiová Mária SK Pétanque Řepy
176 12 Mach Milan  
177 12 Přikryl Karel SK Sahara Vědomice
178 12 Palicová Markéta PLUK Jablonec
179 12 Lukáš Vojtěch PLUK Jablonec
180 12 Gorroňo López Rubi PC Sokol Lipník
181 12 Hykl Ondřej Spolek Park Grébovka
182 11 Brian Henckel, Danmark    
183 10 Krause Vlastimil PC Sokol Velim
184 9 Nývlt Adam 1. KPK Vrchlabí
185 8 Paták Jan CdP Loděnice
186 8 Petříková Jana PC Sokol Lipník
187 7 Glaserová Dana C.T.P. Club Ořech
188 7 Červenková Andrea SK Sahara Vědomice
189 7 Mazúr Pavel SK Sahara Vědomice
190 6 Horáčková Simona SK Sahara Vědomice
191 6 Lapihuska Robert SK Sahara Vědomice
192 6 Lars Bak    
193 6 Peter Ellekaer, Denmark    
194 6 Zeman Josef PC LEAP
195 6 Čapková Věra  
196 6 Bruner Karel PC LEAP
197 6 Ečerová Helena PC LEAP
198 6 Rybářová Valerija SK Pétanque Řepy
199 6 Klazarová Vlasta SK Pétanque Řepy
200 4 Christov Christo SK Pétanque Řepy
201 4 Christovová Irena SK Pétanque Řepy
202 4 Dvořáková Danuše  
203 4 Dvořák Ondřej  
204 4 Pavýza Milan SKP Kulová osma
205 4 Jiřík Václav SKP Kulová osma
206 4 Vavrovič Petr ml. PC Sokol Lipník
207 4 Boubínová Vendula Petank Club Praha
208 4 Vlk Pavel POP Praha
209 4 Leiský Martin C.T.P. Club Ořech
210 4 Bauke Veltman, Holandsko    
211 4
Marco van Wageningen, Holandsk
   
212 4 Nina Shougaard, Danmark    
213 4 Jörgen Bo Wind    
214 4 Inger Rye    
215 4 Werner Heidenreich, Sweden    
216 4 Harry Hugosson    
217 4 Lill Bak, Danmark    
218 4 Anette Ellekaer    
219 4
Reinhold Kramer, Augsburg, Něm
   
220 4
Oscar Hofbauer, Augsburg, Něme
   
221 4 Menčl Marek SK Pétanque Řepy
222 4 Erik Soerensen    
223 4 Flemming    
224 4 Dagmar Ripll, Augsburg    
225 4 Stejskal Václav JAPKO
226 4 Kocourek Pavel SK Sahara Vědomice
227 4 Groschl Zdeněk SK Sahara Vědomice
228 4 Prajer Milan SK Pétanque Řepy
229 2 Brandýský Vladimír PK Sezemice
230 2 Reinbergrová Václava PCP Lipník
231 2 Petr Kotník  
232 2 Chuchla Pavel PC LEAP
233 2 Pinkas Karel  
234 2 Motejzík Jan  
235 2   Eva  
236 2 Jankovský Ondřej Petank Club Praha
237 2 Chvátalová Zuzana Petank Club Praha
238 2 Rieger Hubert PC Mimo Done
239 2 Rieger František PC Mimo Done
240 2 Benáček Miloš PC Mimo Done
241 2 Gruber Petr SK Pétanque Řepy
242 2 Smetana Tomáš  
243 2 Tommy Aberg, Sweden    
244 2 Rolf Bonäs    
245 2
Rippl Dagmar, Augsburg, Německ
   
246 2 Anett Wallin, Sweden    
247 2 Stig Helmer    
248 2 Michalík Mikuláš Opéra Radotí
249 2 Popelková Martina Opéra Radotí
250 2 Uli Hofbauer, Augsburg, Německ    
251 2 Rob van Eerden, Holandsko    
252 2 Němeček Petr SKP Kulová Osma
253 2 Šternebrg Martin  
254 2 Roger Thomas Petank Club Praha
255 2 Sedláčková Hedvika  
256 2 Musil Josef Sport Kolín
257 2 Musil Pavel Sport Kolín
258 2 Sedláčková Marie PCP Lipník
259 2 Semrád Oldřich  
260 2 Kučerová Jitka SK Pétanque Řepy
261 2 Inger Petersson, Sweden    
262 2 Ann-Marie Svensson    
263 2 Carl Enström , Sweden    
264 2 Inger Oskarsson    
265 2 Kjell Ahlbin, Sweden    
266 2 Kjell Andersson    
267 2 Angela Johansson, Sweden    
268 2 Nils-Olof Johansson    
269 2 Lilien Soerensen, Danmark    
270 2 Niller Bech, Denmark    
271 2
Maren Hofbauer, Augsburg, Něme
   
272 2 Friedrich Hofbauer, Augsburg,    
273 2 Stefan Svensson, Sweden    
274 2 Ann-Lis Svensson    
275 2 Fridrich Hofbauer, Augsburg, N    
276 2 Niller Beck, Dánsko    
277 2 Ptáček Luboš  
278 2 Hrdinková Naďa  
279 2 Froněk Josef  
280 2 Linková Eva  
281 2 Hanzen Simon  
282 2 Havlín Adam PC Mimo Done
283 2 Havlínová Věra PC Mimo Done
284 2 Zhilin Dmitry POP Praha
285 2 Kočandrle Daniel PC Sokol Velim
286 2 Cibulková Jana SK Pétanque Řepy
287 2 Forejtová Hana SK Pétanque Řepy
288 2 Hůrková Jindra Bowle 09 Klatovy
Facebook Comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *