XI. Memoriál CdP Loděnice

XI. Memoriál CdP Loděnice

Turnaj dvojic - Memoriál CdP Loděnice se haje od roku 2008 a jeho organizátory jsou členové Výkonného výboru CdP Loděnice. Tento turnaj vznikl na počest všech členů CdP Loděnice, kteří už si s námi nemohou nikdy zahrát.

Karel "Punťa" Punčochář

17.11.1958 - 19.4.2015

Čestný člen klubu

Ladislav Janda

19.4.1945 - 11.3.2015

Karel Paták

27.12.1931 - 15.4.2014

Čestný člen klubu

František Kudrna

3.11.1947 - 12.10.2013

Čestný člen klubu

PROPOZICE TURNAJE

Pořádá CdP Loděnice

Datum konání: 15.6.2019

Místo konání: Loděnice

Kontakt: Jan Marhoul - cdplodenice@seznam.cz, telefon: 773536466

Kategorie turnaje: regionál

Typ turnaje: •• dvojice

Povolena hra pro hráče bez licence.

Povolena hra s nehomologovanými koulemi.

Některé údaje jako počet kol základní části nebo počet postupujících se mohou měnit podle počtu přihlášených týmů v závislosti na soutěžním řádu ČAPEK - uvedené údaje berte prosím pouze jako odhad.

Systém hry: švýcarský systém - 4 kola
dohrávky ve skupinách po 4

Ze základní části se postupuje do KO šestnáctky.

Časový limit pro základní část: 60 minut.

Počet hřišť: 28

Prezentace: 8:00 - 8:45; začátek hry: 9:10

Ředitel turnaje: Jan Marhoul

Startovné: 200 Kč za osobu, 100 Kč pro juniory.
Ve startovném je malá snídaně a teplá polévka. Vše do vyčerpání zásob.

Ceny: Pohár, medaile a prizemoney 25% ze startovného.

Ostatní: Turnaj je součástí seriálu turnajů CENTRAL BOHEMIA CUP 2019!

 

PŘIHLÁŠKY ZDE!

VÍTĚZOVÉ DOSAVADNÍCH ROČNÍKŮ

Rok 1. místo 2. místo 3. místo
2008 Karel Koňák, Karel Punčochář Martin Fatka, Stanislav Fatka st. Jan Marhoul, Václav Hašek
2009 Martin Fatka, Stanislav Fatka st. Karel Koňák, Karel Punčochář Jan Marhoul, Jan Paták
2010 Květoslav Koňák, Filip Beneda Petr Hytych, Jan Paták Jan Marhoul, Martin Fatka
2011 Milan Demčík, Jiřina Demčíková
PK JUPITER Vědomice
Milan Fukal, Šárka Fukalová
JAPKO
Jiří Žampach, Alex Bendi
AURA Havlíčkův Brod
2012 Miroslav Pešout, Salmi Makhlouf
AURA, UBU
Jan Marhoul, Martin Fatka
CdP Loděnice
Milan Demčík, Jiřina Demčíková
PK Jupiter Vědomice
2013 Milan Demčík, Jiřina Demčíková
PK Jupiter Vědomice
Miroslav Pešout, Gorroňo López Rubi
CdP Loděnice, PC Sokol Lipník
Plucar Petr, Plucarová Lenka
PC Kolová
2014 Jan Michálek, Tomáš Michálek
Carreau Brno
Iveta Hájková, Martin Trudič
PEK Stolín
Jakub Konšel, Ivo Michálek
POP Praha/Carreau Brno
2015 Jan Marhoul, Miroslav Pešout
CdP Loděnice
Pavel Kocourek, Kateřina Hocková
PK Jupiter Vědomice
Tomáš Klír, Petr Fuksa
Petanque Club Praha/UBU Únětice
2016 Ivo Kacerovský, Beránek Miroslav
PC Kolová
Petr Fafek, Jaroslav Hladký
PC Sokol Lipník/1.KPK Vrchlabí
Pavel Palas, Jindřich Horáček
UBU Únětice/PC Kolová
2017 Petr Lukáš, Vojtěch Lukáš
PLUK Jablonec
Jan Valenz, Jindřich Kauca
PK Osika/PC Kolová
Jaroslav Nepomucký, Ondřej Hykl
Spolek Park Grébovka
2018 Miroslav Řehoř, Zdeněk Šedivý
FRAPECO
Milan Lapihuska st., Milan Kulhánek
SK Sahara Vědomice
Kateřina Froňková, Vojtěch Bílek
PC Sokol Lipník/1.KPK Vrchlabí

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *