Zimní UBUliga 2014

Zimní UBUliga 2014

Do vyřazovacích bojů náš klub postoupil z 1.místa z celkového počtu šestnácti týmů. Ve čtvrtfinále nastoupil CdP Loděnice proti týmu Lysolaje.Výsledek zápasu byl 1:1, na skóre všek postoupil náš tým. V semifinále pak narazil na SAHARU 1, výsledek opět 1:1 na zápasy a opět se skóre přiklonilo na naši stranu a byl z toho postup do finále. Tam se náš tým utkal s domácím týmem, tedy UBU Unětice. Po rozpačitém začátku, kdy obě naše dvojice prohrávali 2:6 a 2:5, naši zabrali a konečné vítězství 11:6 a 11:5 znamenalo, že tým CdP Loděnice se stal vítězem 3. ročníku Zimní UBUligy 2014.

Za tým CdP Loděnice nastoupili v základní části: Jan Marhoul, Karel Koňák, Rubi Gorroňo López, Blanka Gorroňo López, Karel Punčochář a Martin Fatka. V play off pak Karel Koňák + Jan Marhoul a Blanka Gorroňo López + Rubi Gorroňo López. Gratulujeme k prvnímu velkému týmovému úspěchu našeho klubu.

Facebook Comments